Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019

Tento týden bude opravdu požehnaný, plný podpory a uznání, což nám značně zvedne sebevědomí. Zároveň s tím ale můžeme být kritičtí vůči všemu, s čím se potkáme. Bohužel abychom se cítili i nadále v pohodě a zachovat maximální stabilitu, budeme muset některé věci překousnout, protože všechno má své pro a proti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019.
Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, abychom počítali s tím, že čím více budeme trvat na svém, tím hlasitější bude odezva z druhé strany. Proto opět apelujeme na skutečnost, že některé věci bude lepší nechat plavat, protože jinak se také může stát, že někde uvízneme.

Pokud se budeme držet přesvědčení, že nám někdo něco dluží, v případě naší neústupnosti se nám možná něco podaří něco vydobýt, ale zároveň se můžeme dostat do konfliktu, který nám hodně pocuchá nervy.

Takže v konečném důsledku můžeme paradoxně více ztratit než získat, protože odčerpaná energie nám bude chybět v běžném životě.

Pokud ale budeme velkorysí, rázem se dostaneme na vyšší hladinu nadějí, možností a přínosných myšlenek.

Nestarejme se, podporujme se navzájem a naše síly se obnoví.

Harmonické bohatství nás nemine.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude právě dnem velké vzájemné podpory, která nám pomůže obnovit síly. Na druhou stranu existuje velké riziko konfliktu, které může znenadání změnit počasí na velmi nevlídné. Buďme proto maximálně vědomí a jakmile spatříme v dálce temná mračna, raději se hned ukliďme do bezpečného přístřeší.

Úterý

Každopádně ona bouřka bude mít na nás vliv, ať už promokneme či nikoliv. Povede nás na novou cestu, kterou jsme dlouho odkládali. Budeme se proto muset zaměřit na pohled do budoucna, co nám nový směr přinese. A je dost možné, že ono hromobití nás přiměje přehodnotit některé kroky, které jsme plánovali.

Středa

Středa bude ve znamení trpělivosti, která nás povede za naším posláním. Bude se nám dařit. Pojedeme na vlně lásky.

Čtvrtek

Přestože ve čtvrtek nás mohou zahltit pochybnosti o našem novém směřování, dostaneme se nám podpory. Uvnitř budeme hodně harmoničtí, bohatí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Jistá pachuť pochybností se sice může přenést i do pátku, ale brzy nás opět pohladí harmonie. Páteční den zároveň může přinést nečekané rozhodování, které může dokonce vyvolat i hněv, protože na povrch se proderou naše skryté ambice, abychom konečně zrušili stagnaci v jistých oblastech. Naše doporučení zní – nechte se vést tam, kde si vaše úsilí zaslouží mnohem větší uznání než doposud.

Sobota

Do soboty se proto vrhneme plni odhodlání, což se na naší energetické úrovni projeví velmi pozitivně. Čeká nás zásadní obrat, podpora shůry a mnohem bohatší materiální zabezpečení.

Neděle

Neděle bude jako sobota přes kopírák s tím, že mnohem reálněji uvidíme své další putování životem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019269b - Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 25. listopadu do 1. prosince 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*