Horoskop od 25. do 31. března 2019

Horoskop na tento týden předpovídá, že bude zejména ve znamení klidu a také finanční stability. A pokud se náhodou přihodí určité nesnáze, postačí trochu trpělivosti a vše se snadno vyřeší. Obecně tento týden bude o zdárném dokončování vytčených cílů.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Horoskop na tento týden od 25. do 31. března 2019.
Horoskop na tento týden od 25. do 31. března 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na druhou stranu posléze vyvstanou otázky typu co dál. Může se stát, že náš skvělý pocit sebejistoty vystřídá určitá pochybnost, zda-li nám dokončený projekt či práce pomůže v našem rozvoji. Některým z nás se proto dostane podpory, aby věděli, že jsou na správné cestě.

Ti vyspělejší se mohou pomalu začít připravovat na prudkou vnitřní proměnu. I když nebude probíhat zrovna snadno, ve skutečnosti bude pravým požehnáním, protože se nám může otevřít kanál, kterým začnou proudit velmi, ale opravdu velmi užitečné rady, které ukončí naše tápání.

Pokud se začneme těchto rad držet, v mnohém se nám ulehčí. Ba co více, v našem nitru se rozhostí harmonie.

Dostaneme se opět na jinou životní dráhu. Její počátek nebude snadný, protože naše vhledy do reality nebudou lidé lidé chápat. Budeme mít tendenci se uklidit do ústraní ve smyslu mluviti stříbro, mlčeti zlato.

Pondělí

Začátek týdne bude skvělý. Pokud půjdeme razantně, ale zároveň laskavě za svým, úspěch nás nemine, byť i ten má svou cenu.

Úterý

V úterý přijdou první pozitivní zprávy, které upevní soulad s naším okolí, ať už se jedná o práci, rodinu anebo cokoliv jiného, co sdílíme s jinými lidmi. V některých případech to ovšem může znamenat začátek v úvodu zmiňovaných menších nesnází.

Středa

Ve středu budeme muset něco definitivně rozlousknout. Trpělivé a vyvážené řešení bude velmi žádoucí, byť se nemusí setkat s pochopením ostatních a může nás mírně poškodit. Proto je nanejvýš vhodné vážit velmi citlivě, jako na laboratorních vahách.

Čtvrtek

Přestože nepochopení ze strany okolí může pokračovat i ve čtvrtek, co se týče naší cesty, bude se nám dařit. Nejdříve ucítíme pevnou zem pod nohama, následně se opět pozitivně rozjedeme.

Pátek

V pátek bude nutnější ještě větší důraznější rozhodnost než ve středu. Bude zapotřebí více odvahy. Pokud ji najdeme, obdržíme další porci pozitivních zpráv.

Sobota

Proud pozitivních nečekaných zpráv neustane ani v sobotu. Kolo štěstěny se opět pootočí, byť již ne tak výrazně v náš prospěch, protože budeme jasně cítit, že všechno má své pro a proti. Na tom ale vůbec nesejde, protože celotýdenní záplava optimistických poselství nás naplní nadějí a láskou.

Neděle

Těm, kteří budou v sobotu vidět více proti než pro, v neděli ráno dorazí podpora, která je nabije energií a sílou. Nedělní odpoledne až večer bude možná právě proto výrazně euforický.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 25. do 31. března 2019269b - Horoskop od 25. do 31. března 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 25. do 31. března 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 25. do 31. března 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*