Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese

Sedmá čakra neboli SAHASRARA je centrum našeho spojení s duchovním světem a božstvím. Skrze toto centrum se učíme vnímat vše živé a probouzet své vědomí do jednoty. Jak vypadají projevy disharmonie a jak si s nimi poradit?

eshop energie života nabízí


GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GOJI 250 g

zrychlí metabolismus

99 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč


Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese.
Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Sedmá čakra ve formě elementu představuje našeho vlastního ducha, který ovlivňuje celou naši pozemskou existenci. Sedmá čakra se také nazývá čakrou modliteb a meditace, jelikož právě skrze tyto činnosti se pojíme s vnitřním božstvím v nás a dosahujeme tak jednoty se vším živým i neživým. Vše jsou jen rozdílné vibrace původního jedné energie.

Na tělesné úrovni má sedmá čakra na starosti mozek, pak konkrétně epifýzu a hormon serotonin, který dále ovlivňuje funkci hladkého svalstva, srdeční činnosti apod.

Když je sedmá čakra v disharmonii

Disharmonie vzniká dvojím způsobem. Danou čakru si můžeme buď blokovat anebo naopak příliš otevřít. Ani jedno není dobré, jelikož v obou případech cítíme negativní projevy disharmonie. Při zablokování do nás neproudí dostatek energie a při přílišném otevření z nás zase energie odchází.

Sedmá čakra je v disharomonii, pokud trpíme depresemi, ztrátou radosti, migrénami, schizofrenii, přecitlivělostí na světlo nebo zvuk nebo mentální či psychickou únavou. Disharmonie zde vzniká, pokud trpíme absolutní absencí o jakékoliv duchovní činnosti nebo naopak, pokud o ně až příliš moc usilujeme. Obojí vede k disharmonii. Na jedné straně jsme vysoce ponoření ve hmotě a ztrácíme smysl našeho života, na straně druhé nás hmotná realita vůbec nezajímá a stále bychom chtěli plnit své duchovní poslání.

Harmonizaci můžeme provádět meditačním cvičením, řádnou stravou a posilováním určitých charakterových vlastností. Nejlépe si můžeme pomoci, když budeme paralelně zkoušet všechny způsoby, protože výsledek je pak zaručen.

Meditační cvičení

Meditační cvičení 7. čakry lze provádět, ale mnohem účinnější je odříkávání manter nebo modliteb, které nás ze své podstaty vedou ke spojení s bohem, Krishnou, Alláhem, universem apod. Z křesťanských modliteb můžeme použít klasický otčenáš nebo si můžeme zpívat hinduistickou mantru Hare Krishna, pokud rozumíme jejímu významu. Podstatou je dostat se do naprostého odevzdání kosmickým silám (Bohu).

Pokud se dostaneme do daného stavu, tak se v podstatě nacházíme v meditaci s myslí upnutou na boha, jeho sílu a naši duši. Důležité je nesoudit jednotlivé typy modliteb a být ochotný vyzkoušet všechny. Božství se nachází všude a ve všem, čím více si tohle budeme uvědomovat, tím více se budeme dostávat do stavu probuzeného vědomí, který dokáže vyvolávat pocity blaha a psychického uspokojení.

Zde je velmi důležité dbát i na hmotný svět a použít tyto duchovní síly k tvorbě ráje na Zemi, nikoliv utíkat ze Země do ráje.


4b60f56bbbf84b81a7ec251114630081 0 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč

6dbd74ec4bad3d1de3c09153bcb1d8e5 0 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

d8a9da134e7ab4e2d4cbc10bc3528917 0 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese

PSYLLIUM 250g

doplní vlákninu

129 Kč

1eee1681c43018f81cc26cfdd9df2306 0 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese

ŠKORNICE 10:1 20g

nahradí viagru

399 Kč


MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Sedmá čakra a strava

Co se stravy týče, sedmá čakra se dostává do harmonického stavu během půstu, kdy se zbavujeme všech možných závislostí a očišťujeme své tělo od všech toxinů a jiných škodlivin. Avšak lze využít i alternativní způsoby stravování, které organismus očišťují a ducha lidského povznáší.

Mezi takovéto alternativní diety lze zařadit vegetariánství, veganství, vitariánství nebo fruitarianství.

Ve chvíli, kdy začneme půstovat nebo dodržovat alternativní diety, tak se mohou objevovat bolesti hlavy, oslabení těla i imunitního systému, jelikož se naše tělo čistí, proto je nejlepší tyto věci dělat velmi postupně a dávat si pozor na nízkou hladinu minerálů, vitamínů, bílkovin a tuků.

Zpravidla bychom neměli být příliš hubení ani příliš otylí. Např. u výšky 178 cm je ideální váha okolo 75 – 85 KG. (váha je čistě orientační, pokud nás kupříkladu nabíjí sport a z toho důvodu jsme více hubení, tak to není problém.)

Každopádně dnešní potraviny v obchodech jsou většinou podvyživené. Doporučujeme proto užívání doplňků a superpotravin jako jsou chia, ječmen, quinoa, ašvaganda, brahmichlorella, spirulina k prevenci proti různým deficitům.

Sedmá čakra – v účinné harmonizaci pomáhají Bachovy esence.

Skrze schopnosti, dovednosti a charakterové vlastnosti

Jelikož náš duch stojí za veškerým naším chováním i existencí, tak péči o něj přesouváme do našeho života „vyšší“ kvality. Ty nás vnitřně naplňují a činí náš život lepší ve všech směrech.

Sedmá čakra ovlivňuje způsob, jakým se stavíme vůči životu jako takovému.

Vlastnosti, které bychom si měli osvojit:

  • duchovnost
  • oddanost
  • humanitárnost
  • nesobeckost
  • solidaritu
  • obětavost

Náš duch nás vede během života buď k dobrým, nebo špatným věcem, v záležitosti na stavu, ve kterém se nachází naše sedmá čakra. Faktem taky zůstává, že skrze plnou kontrolu tohoto centra jsme schopni pronikat do jiných realit. Stejně tak komunikovat s jinými bytostmi a také cíleně měnit naši DNA i tzn. karmický zápis (díky jeho uvědomění si).

Bez řádné aktivace tohoto centra nejsme schopni astrálně cestovat či jinak vědomě interagovat s jinými realitami.

Jakub

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Zablokovaná sedmá čakra způsobuje deprese monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

REISHI 100 kapslí

prodlouží váš věk

449 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

ochrání vaši duši

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*