Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019

Tento týden se připravme na obrovský příval euforické radosti. Užívejme si ji, protože naše ego nebude nikdy zcela spokojené. Naučme ho z pohledu duše prožívat každý okamžik našeho aktuálního života, protože jedině tak můžeme být neskonale šťastní.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že se dočkáme zcela zásadní podpory ve všem, na čem delší dobu pracujeme. Tato pomoc nám zároveň pomůže transformovat naši mysl, která si již bude vždy na 100% jistá, že každé úsilí má svůj smysl, svůj účel.

I když často musíme pracovat mnohem déle než ostatní, ale i to je zákon naši reality. Říká, že všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni a proto každému, co jemu jest, jeho úrovni odpovídající test.

Radost.Nikdy nevíme, kdy se mnohá trápení obrátí v dobré. Proto buďme za každou cenu pozitivní, což znamená, že i když se nám zrovna nedaří, žijme nadějí, že přijde povzbudivá změna. Ona skutečně přijde. Jen jí dopřejme trochu času. Neustále udržujme v sobě harmonický klid spojený s odhodlaností a odvahou, protože jedině tak můžeme zažívat absolutní štěstí.

A pokud jej zrovna nezažíváme, nevadí. Stačí si vzpomenout na něco, co se nám posledně podařilo. Zkusme si to v duchu prožít znovu, nasajme energii tohoto úspěchu a pak přesuňme své myšlenky na něco, co nám naopak nejde.

Oviňme energií úspěchu tento dočasný nezdar. A brzy se začnou dít velmi zvláštní věci. Novým pozitivním nábojem se karta začne obracet, což nás naplní sebedůvěrou, abychom se plně oddali úsilí Pracovat na sobě, abychom už nikdy nesklouzli do deprese či dokonce hněvu na svět.

A pokud se tak přesto náhodou stane, ve smyslu zákona „všechno má své pro a proti“, využijme energii hněvu k obrácení její polarity. Naštvání na svět či na lidi obraťme přímo na danou věc, která se zadrhla. Zkrátka jak se říká zdravě se naštvěte na daný problém a on se rozmotá. Věřte tomu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Začátek týdne bude dobrý, byť budeme muset některé věci hodně zjednodušit, abychom mohli v pohodě pokračovat. Nechme věci plynout tak, jak jsou.

Úterý

V úterý může přijít menší energetické zakolísání. Využijme toho k odpočinku a k dořešení záležitostí, které jsme dlouho odkládali. Možná budeme překvapeni, jak z nich budeme mít nebývalou radost.

Středa

Ve středu přijde první zásadní obrat tohoto týdne. Hodně to posílí naše sebevědomí. Přestaňme přemýšlet, co by mohlo být lepší a pracujme na tom, co se nám právě naskytlo. Jinak se taky může stát, že se pozitivní energie vytratí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek přijde druhé zakolísání tohoto týdne. Vše utichne, prakticky nic zásadního se nebude dít. A pokud ano, uvědomíme si, že to není skutečné, ale jen předstírané, aby to ošálilo naší mysl. Nenechme se oblafnout.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Jelikož tento týden bude jako na houpačce, pátek bude ve znamení druhého zásadního obratu, který nás přivede na novou dráhu naší životní Cesty.

Sobota

Sobota bude harmonická, hlavně co se týče našeho vnitřního rozpoložení. Přijdou zajímavé zprávy, které nám ukáží nové možnosti. Jen pozor na přehnané ambice, které jsou živnou půdou neúspěchu.

Neděle

Bohužel ne všichni mohou vnímat ony pozitivní zprávy jako pozitivní, protože mnoho z nás většinou vidí na každé věci spíše to špatné než to dobré. Nenechme se jejich negativismem, tedy závislosti na negativitě, pohltit. Věřme si, budujme si sebevědomí, nic nás nemůže rozházet. Jděte do toho!

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. července 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*