Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020

Přestože se nám může zdát, že z počátku týdne házíme hrách na zeď, můžeme být zcela bez starostí. Sebedůvěra se nám brzy vrátí mocným stylem. Pochopíme, že všechno běží jak má, ale v tuto chvíli pod povrchem. Stejně jako každý pramen vytéká ze země, tak i naše úsilí se nakonec projeví v naší realitě. Stačí se mu jen plně oddat a s klidem pak sledovat, jak se naše investice vyplácí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020.
Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že si něco zásadního uvědomíme. Bohužel i bohudík má i toto zjištění dvě strany mince. Tudíž ta negativní v nás může vyvolat hněv, protože je v přímém protikladu s tím, po čem toužíme, ale zároveň nás v jistých aspektech rovněž uspokojuje.

Jenže není možné zažívat vše najednou, aniž bychom nerespektovali všechny protiklady a protizápory, takže nám nezbývá nic jiného, než se ovládnout a zůstat v klidu.

Díky tomu budeme schopni lépe vnímat podprahové pozitivní zprávy, které jsou předzvěstí nového vykročení směrem ke stabilitě a zejména k transformaci naší mysli.

V tomto novém stavu vědomí, kdy nás nic netíží, nás opět políbí Štěstěna, která naše nitro naplní harmonií. Ale jak už to tak bývá, zároveň i přívalem nových povinností, které nám občas mohou přerůstat přes hlavu.

V tom tkví naše aktuální zkouška – za všech okolností zůstat v naprostém klidu. Ať se děje, co se děje. Brzy pochopíme proč.


Mantra na tento týden: Udržuj v sobě mír.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Lehký pocit nervozity a zmatků zaženeme uvědoměním si, že pokud chceme změnit naši realitu, musíme se nejdříve uklidnit uvnitř. Pak se začnou dít podivuhodné věci.

Úterý

Úterý bude velmi pozitivní den, plný vzájemné podpory, pozornosti a regenerace našich sil. Uvidíme dál do budoucnosti, že naše úsilí má zcela zásadní smysl.

Středa

Ve středu zažijeme obrovskou radost. V duchu nového uvažování si ale zároveň uvědomíme, že ji máme prožívat zejména vnitřně, nikoliv navenek, protože by pak zákonitě musel přijít opačný extrém v podobě smutku. Vlastní sebedůvěrou se ovládneme a s pocitem oddanosti našemu vnitřnímu záměru jdeme dál vstříc námi vědomě utvářenému osudu.

Čtvrtek

S blížícím se víkendem a probíhajícími dovolenými opět poleví veškeré aktivity, takže bude problém kamkoliv se dovolat a cokoliv dohodnout. Tudíž se moudře hoďme do klidu a užívejme dne.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek budeme mít tendenci se na mnohé záležitosti dívat přísně až podezíravě. V tento den proto doporučujeme přehodit na výhybku na vzájemnou důvěru a spokojeně si vykročme za odpočinkem.

Sobota

V sobotu mohou doznívat naše páteční pochybnosti. Pokud zůstaneme doma, může se naše deprese ještě více posílit. Pokud se rozhodneme vyrazit ven, čeká nás pozitivní obrat. Záleží jen na našem rozhodnutí.

Neděle

V neděli se opět může dostavit lehký pocit nervozity z počátku týdne. Pokud se jej rychle nezbavíme naším bezstarostným klidem, může nás přivést do nechtěného konfliktu. Nejlepší proto bude z něčeho ustoupit, což bude mít za následek náhlý úspěch a zejména dokončení něčeho, s čím jsme už ani nedoufali.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020269b - Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. července 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*