Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020

Pokud plně chápeme, jak se náš život odvíjí, bude tento týden stabilní a pevný. V závěru týdne vyloženě nadějný, protože se dostaneme do vyššího stavu vědomí, který nám pomůže se uvolnit a vidět dál než doposud.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

149 Kč


Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020.
Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že i když na začátku týdne můžeme být lehce zklamaní z vývoje situace, brzy se karta obrátí a budeme zažívat úspěchy. Některé ovšem s sebou přinesou hodně práce navíc, tak abychom byli na to připraveni.

Štěstěna se k nám opět obrátí čelem, bude nám přinášet samé pozitivní zprávy.

Onen skvělý obrat bude mít silný dopad na náš život jedině v případě, že si jej opět zjednodušíme a starosti hodíme definitivně do koše. Díky tomu notně zvýšíme hladinu energie, kterou budeme velmi potřebovat.

Vhled, o kterém hovořím na začátku horoskopu, má i svou odvrácenou stránku. Informací, které jsme schopni podprahově vnímat, může příliš, což může do našeho života vnášet zmatky.

Může tak docházet k nedorozuměním, které může vyřešit jedině ostražitost a důslednost, díky čemuž se opět napojíme na své vyšší já. Některým záležitostem je zkrátka dobré nechat nějaký čas, ať je lépe pochopíme a zpracujeme.


Mantra na tento týden: Reaguji s odstupem a nadhledem.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může být rozporuplné, protože na jednu stranu se můžeme setkávat s lidmi na stejné vlně, na druhou nás mohou čekat finanční výdaje, s nimiž jsme nepočítali. Ale vzápětí je přijde zase povzbuzení, takže celkově bude den více než OK.

Úterý

Úterý bude náročné, protože může docházet k nedorozuměním. Bude proto žádoucí pečlivě sledovat všechny detaily, s čímž nám za pomoci nejrůznějších znamení pomůže naše vyšší já.

Středa

Středa bude naprosto úžasný den, protože nám díky náhlému pozitivnímu životnímu obratu vzroste sebevědomí. Budeme naprosto pevní, rozhodní, odvážní a zároveň budeme tyto kvality sdílet s našimi blízkými, přáteli či spolupracovníky.

Čtvrtek

Čtvrtek začne láskyplně, ale pak se může na nás hrnout jedna pohroma za druhou. Na jednu stranu budeme mít hodně práce, ale druhou nám něco jiného zase nemusí vůbec vycházet. Když se na to dobře připravíme a již počáteční náznaky zachytíme, můžeme bouří krásně probalancovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Počítejme s tím, že v pátek nebude mít smysl cokoliv dělat. Bude proto lepší co nejvíce v klidu relaxovat a užívat si dne.

Sobota

Sobota může být nervózní, ale taky bláznivá. Záleží jen na nás, co si vybereme. Štěstí bude v tento den vyvážené – za každý úspěch budeme muset zaplatit spravedlivou cenu.

Neděle

I když se neplodná námaha může přelít i do neděle, nás to nijak nerozhodí – budeme sebevědomí, odvážní. Díky tomu budeme opět snadno zachytávat příjemné zprávy, které nám pomohou do budoucna.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020269b - Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 13. do 19. července 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

209 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*