Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019

Začátkem týdne se bude ještě dařit. Ale jak se bude pomalu blížit páteční svátek, všechen ruch bude postupně ustávat, až nastane úplně bezvětří. I když to pro mnohé z nás nemusí být zrovna pozitivní, můžeme to vzít z druhé stránky. Dejme si oraz, vydejme se s přáteli třeba do hor. Paradoxně se nám dostane pochopení, proč se určité věci dějí a jakou máme v tomto dramatu svou roli.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019.
Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že pokud se ovšem budeme snažit za každou cenu ono bezvětří rozfoukat, možná se nám to na chvíli podaří. Ale jen do doby, kdy narazíme na naše okolí, které naopak bude chtít odpočívat. Takže pozor na zbytečné konflikty. Když se udržíme, můžeme očekávat cenu útěchy, kterou osud jako slibnou náplast nachystá.

Trpělivost se nám opravdu vyplatí, protože povzbuzení bude vskutku mocné. Zároveň nám připomene, že některé věci skutečně nemá smysl lámat přes koleno.

Na Cestě můžeme potkat podobně smýšlející bytosti, s nimiž si budeme notovat natolik, že můžeme paradoxně přijít na překvapivé formy spolupráce, které ponesou plody do budoucna.

A ty budou opravdu šťavnaté, plné porozumění, sebevědomí a radosti.

Jen pozor na přehnané ambice, které jsou poslední útočištěm neúspěchu, jak říkával dramatik Oskar Wilde.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

První konflikty mohou přijít už v pondělí. Hlavně na cestách. Bude lepší se nadechnout, kam spěchat přece, a s klidnou myslí přečkat jakoukoliv případnou pohromu.

Úterý

Tento den bude ve znamení setkání plných vzájemného porozumění. Mnoho věcí se nám může vyjasnit, pochopíme jejich příčinu.

Středa

Takže ve středu se v nás rozhostí nádherný klid. Ideální den pro túru, která nám pomůže transformovat naši mysl. Uvědomíme si smysl našeho poslání tady na Zemi.

Čtvrtek

Ve čtvrtek opět pozor na střety. Bude mnohem záhodnější, když si uvědomíme svou vnitřní sílu a přes cokoliv negativního se zkrátka přeneseme, protože se nás to emotivně nijak dotýkat nebude.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Sváteční pátek začne ještě celkem dobře, ale pak všechno rázem utichne. Odpočívejme.

Sobota

Sobota bude parádní ve všech směrech. Plná lásky, radosti, sdílení a odpočinku zároveň. Užívejme si to.

Neděle

Přestože neděle může být dnem, kdy se toho může valit na nás více než dost a zároveň si proto můžeme připadat tak trochu jako roboti, závěr dne bude naprosto úžasný. Pocítíme intenzivní spojení se svým skutečným Já.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019269b - Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 1. do 7. července 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*