Jak zastavit přejímání negativní energie jiných lidí

Empatie je vlastností, kterou více či méně mají všichni lidé. Propojuje nás. Jejím vyjádřením je sociální inteligence. Například když v práci vidíme, že se někdo zranil, tak cítíme jeho bolest, jako by byla naše. Téměř fyzickou bolest. Pokud se ve vaší blízkosti nachází toxická osoba, víte moc dobře, jak snadno se může negativita daného jedince na vás přenést. Jak se proti tomu můžeme bránit?

eshop energie života nabízí


GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Jak zastavit přejímání negativní energie jiných lidí1. Očekávání pusťme z hlavy

Nejsme schopni rozveselit každého, takže nemusíme hledat negativní lidi, abychom je učinili šťastnými. Jejich negativita pochází z neštěstí, takže štěstí může přijít pouze z jejich nitra. Pokud se o to přesto pokusíme, jediné čeho docílíme, bude snížení naší energie či frekvence našeho vědomí na jejich úroveň. Obrazně řečeno zde platí známé úsloví, když zápasíme se sviní, vždy se ušpiníme, ale ona jediná z toho bude mít radost. Pokud jsme si ovšem toho zcela vědomi, je to naprosto v pořádku, zřejmě k tomu máme velmi dobrý důvod.

2. Nepozývejme negativitu do svého života

Naše bezprostřední okolí by mělo být naším chrámem, což znamená, že nemusíme do něj vpouštět negativní lidi, pokud nechceme. Jasně, mohou se na chvíli zastavit, ale nikdy je nezvěme dál. Nebudou totiž respektovat ani nás ani naše soukromí.

3. Vykašleme se na ně

Prostě negativitu ignorujme. Tito energetičtí upíři z nás nic nedostanou, pokud jim nebudeme věnovat pozornost. Takže nakonec raději půjdou o dům dál, aby si našli jinou oběť.

4. Buďme zodpovědní jen sami za sebe

Možná, že nám vesmír posílá lidi, aby nás zkoušel a viděl, jak s tím naložíme. Když jsme s lidmi, kteří lžou a zkoušejí nás, podle našich reakcí můžeme zjistit, zda jsme prošli testem anebo nikoliv. Jsme odpovědní pouze sami za sebe. (zdroj: www.higherperspectives.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci


ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*