Horoskop od 22. do 28. dubna 2019

Pokud jste v uplynulých týdnech přišli na to, kam v životě směřujete a čeho byste rádi dosáhli, přichází nyní test, jak vážně to opravdu myslíte. Přestože některé plány budete možná muset přehodnotit, na podstatě to nic nezmění, protože se jedná pouze o změnu způsobu, jak plány provést. Cíl zůstane totožný.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. dubna 2019.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. dubna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tento týden vám pomohou nečekané příznivé informace, které přispějí ke stabilitě, což vás povzbudí. A zároveň ve vás ještě více probudí vizionářské schopnosti, které jsou přístupné pouze těm, kteří na sobě Pracují.

Příznakem zvýšení intuice bude nával práce. Pokud se přes ní přenesete pozitivním stylem, posílí se vaše hmotné zabezpečení. Je však nutno mít na paměti, že vše má své pro a proti. Budete možná přitahovat pozornost těch, kteří zatím nemají vůli na sobě Pracovat a veškeré své životní neúspěchy přisuzují domnělým „podvodům“ těch, kterým se naopak daří.

V tomto směru si budete velmi dobře notovat s lidmi, kteří vidí svět podobně jako vy. Společně pocítíte požehnání ve smyslu úsloví – štěstí přeje připraveným. Ve smyslu předchozího odstavce je zbytečné jej říkat těm, kteří připraveni nejsou a ba co více, ani na tom nePracují.

Pondělí

Možná to nemá smysl ani říkat, ale co už teď, velikonoční pondělní dopoledne bývá o bujarém veselí. Pokud budete alkohol odmítat, sice možná budete za asketu, ale tato trpělivost posílí vaši prestiž, že máte silnou vůli.

Úterý

Nelze se divit, že úterý bude zavaleno prací po čtyřdenním volnu. Bohužel ne všichni tento nápor budou moci zvládat s přehledem, proto doporučujeme přidat na sebeovládání. Pokud se střetnete s člověkem, o kterém píšeme v úvodu horoskopu, je nejlepším řešením okamžitě přerušit veškerý kontakt a nereagovat. Útočná energie se tak vrátí zpět jejímu původci.

Středa

Pokud přece jen zůstanou ve vás následky určité negativního útoku, dočkáte se útěchy, která vše obrátí do úspěšného tažení. Ale i tak doporučujeme duševní očistu od ulpělé negativní energie.

Čtvrtek

Čtvrtek bude o setkání s lidmi, s nimiž jste na stejné vlně. Vzájemné propojení bude velmi citelné, což vás může ještě více pobídnout k razantním krokům, které mohou okolí připadat jako poněkud bláznivé. Ale vy vidíte mnohem dál.

Pátek

I když páteční ráno bude fajn, stále ve vás možná bude přetrvávat pachuť negativního napadení z minulých dní. Ale to během dne přejde do intenzivního spojení se svým vyšším já. Večer budete již odpočívat ve svém vlastním ráji.

Sobota

Sobota se bude jevit jako déjá vu. Vnitřně totiž budete prožívat opět pátek, ale s jedním zásadním rozdílem – budete si to jasně uvědomovat. Díky tomu budete mít vize, které přilákají pozornost okolí.

Neděle

Veškerá sobotní pozornost nebude pozitivní, dost možná se někteří málo vyspělí lidé budou snažit věrohodnost vašich vizí zpochybnit. To je v naprostém pořádku. Je logické, že nemohou vidět to, co vy, a to je samozřejmě bude velmi štvát. Nemá smysl jim cokoliv vytýkat, oni takoví jsou, protože jsou teprve na začátku velmi dlouhé cesty, čítající milióny životů.

Horoskop pro jednotlivá znamení

BERANI, LVI, STŘELCI

BERANI se budou po Velikonocích cítit odpočatě a mírně povzneseně. Tato nálada jim navíc pomůže upevnit materiální zabezpečení. Vnitřně je tento týden jen tak něco nerozhází. A pokud ano, rychle to přejde.

LVI zažijí klidnější týden, který je přiměje více přemýšlet, jak svůj život vylepšit a počínat si prozíravěji.

Na STŘELCE se toho bude tento týden valit hodně, některé věci budou muset zvládat s vypětím všech svých sil. Obecně bude mít tento nával na ně pozitivní vliv, protože je znamením, že se blýská na časy.

BÝCI, PANNY, KOZOROZI

BÝCI budou mít poměrně úspěšný týden, navíc si budou velmi rozumět s lidmi na podobné vlně, byť některé přátelské diskuse mohou být vzrušené. Proto je důležité, aby veškeré mírné rozepře brali jako příležitost podívat se do svého vlastního zrcadla.

K PANNÁM tento týden nebude příliš příznivý, poměrně málo věcí jim bude vycházet, takže bude zapotřebí obrnit se trpělivostí, že tyto energie brzy odezní a jsou zároveň příležitostí k růstu.

KOZOROZI budou mít velmi podobný týden jako býci. S tím rozdílem, že na rozdíl od býků je lepší z některých diskusí okamžitě odejít, protože by pro ně byly jen ztrátou času a energie.

BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘI

BLÍŽENCŮM se bude tento týden rovněž docela dařit. A pokud ne, vždycky přijde odněkud určitá podpora, což některé jedince přiměje k zamyšlení, proč se tak děje.

VÁHÁM skončí oddobí klidu, bude nutné se opět zabrat do Práce na sobě. Některé věci budou muset skončit, umíněně se tomu bránit by nemělo smysl. Ideální v tomto směru se poradit se svými dobrými přáteli, jak tyto nesnáze řešit. Pak to půjde mnohem snadněji.

VODNÁŘI na tom budou podobně jako blíženci. Oproti nim se budou ale muset obrnit ještě větší trpělivostí, že všechno, co se děje, má svůj účel.

RACI, ŠTÍŘI, RYBY

RACI si vítězoslavně pojedou své. Bohužel ne všichni okolo mohou jejich tažení chápat, takže může docházet ke zbytečným konfliktům. Je proto záhodno poněkud obrousit klepeta.

Ačkoliv mnohé ŠTÍRY budou tento týden trápit určité pochybnosti, je vhodné se jim nepoddat a vnímat jejich skrytý smysl. Pokud tak štíři učiní, čeká je svěží vykročení do nového způsobu života.

RYBY budou muset tento týden více plánovat, než je obvyklé, jinak se mohou dostat do zmatků a nedorozumění. Pokud se budou držet jednoduchých plánů, úspěch je nemine.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 22. do 28. dubna 2019 269b - Horoskop od 22. do 28. dubna 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 22. do 28. dubna 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 22. do 28. dubna 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*