Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022

Tento týden bude velmi povzbuzující, protože nás navede na nový životní směr, který nás uvolní a učiní tak bezstarostnými. A to i přesto, že se duševně můžeme cítit poněkud zmatení a nejistí.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022.
Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Štěstěna má totiž občas zvláštní podoby. Přeje nám, ale zároveň nám může přinést více úkolů než jsme byli doposud zvyklí. Pozor bychom si měli dát na hněv, který nás může uvrhnout do zbytečného konfliktu kvůli malé shovívavosti z naší strany vůči těm, kteří žádají od života více než kolik do něj chtějí investovat.

Proto bude důležité, aby jsme si udrželi maximální sebedůvěru, protože každý konflikt z naší strany jen ukazuje naše slabiny a nejistotu. Buďme rozhodní a nekompromisní. Ale s elegancí, aniž bychom rozdmýchávali vlastní emoce. Za odměnu obdržíme energii, která nám umožní jít výše avizovanou jinou cestou.

Pamatujme, že každé tvrdé vítězství má svou odvrácenou tvář. Je žádoucí, abychom postupovali moudře a obezřetně, jinak se můžeme dostat do těžké diskuse, která nám může způsobit rozčarování.

O to může větší, když jeho svědkem bude mnoho lidí. A proto nejlepším řešením bude, když se budeme plně věnovat své práci, protože plýtvání energií na vysvětlování slepým nikam nevede, protože vůbec netuší, co je světlo, anebo je svou intenzitou natolik ozařuje, že raději oči sami zavírají, protože jej nejsou schopni unést.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí vzroste naše sebedůvěra. Bude se nám dařit, uvidíme skvěle svou další budoucnost, ale v závěru dne může přijít rozčarování, kterému se můžeme z velké části vyhnout jedině trpělivostí z naší strany.

Úterý

Úterý bude úspěšné, byť všechno má svou cenu. Trpělivost, pečlivost a pozornost bude opět na místě. Celkově budeme v hojnosti, štěstí a harmonii.

Středa

Středa začne opět úspěšně, ale pak pozor na konflikt, který nás může znervóznit. Trpělivost doporučuji znásobit.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se můžeme cítit osamocení, i když se můžeme pohybovat v místech s velkou koncentrací lidí. Přestože nás mohou provázet drobné nepříjemnosti, my se jen tak nedáme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se vydáme novým směrem, zejména se to týká společných projektů. Na druhou stranu se nemusíme příliš rozumět se svým okolím – budeme stát před rozhodnutím, jak jednat v určité situaci.

Sobota

Sobota bude dnem harmonie, pozitivního obratu a podpory. Něco zásadního si uvědomíme.

Neděle

V neděli se všechno zastaví, můžeme znervóznit. V závěru dne nás ale čeká zásadní vítězství, které nás uklidní.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022 269b - Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 26. září do 2. října 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*