Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019

Ačkoliv některé věci musí nutně skončit, aby uvolnily cestu novým, ne vždy je to jednoduché. Naštěstí je pro všechny odvážné připravena podpora, která nám pomůže nové začátky zvládnout.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že pokud se šance opravdu chopíme pevně, během týdne se pomoc promění v úžasný obrat, který nám přinese jasný důkaz, že naše ochota se měnit a investovat do své budoucnosti je úcty a odměny hodná.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Slibovaný obrat na cestě životem nás nabije nevídanou silou, což se projeví především na naší rozhodnosti a odvážnosti čelit všemu, co nám naše vyšší Já připraví v rámci učení se nový věcem, protože nás to posiluje zevnitř a díky tomu zároveň rosteme duchem.

Zároveň se nám obnoví všechny naše schopnosti, které jsme kdysi ovládali a o které jsme přišli. Zdání však klame. Jelikož se život pohybuje ve spirále, na chvíli jen dřímaly uvnitř nás, abychom je později mohli rozvinout v plné parádě.

Tato vnitřní trpělivost je znamením, že chápeme život ve své pravé podstatě, která nám nikdy neuniká, jen občas může ustoupit do pozadí. Takže i když se nám může občas zdát, že jsme někam spadli, není tomu tak. Všechno má svůj smysl.

Jen je záhodno se nebát a užívat si plnými doušky každý přítomný okamžik, ať se děje, co se děje. Protože o tom skutečný život JE.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude dnem transformace naší mysli. Najednou uvidíme mnoho věcí v novém světle. Bohužel pro nás většina ostatních nebude schopna vidět totéž co my. Takže trpělivost bude na místě, brzy se o tom přesvědčíme.

Úterý

Jasné známky obratu se dostaví již v úterý. Poznáme to nejen ve vnější realitě, ale zároveň také uvnitř. Pocítíme to tak bytostně, jako nikdy předtím. Stále ovšem počítejme s tím, že všechno má svou cenu, kterou je nutno zaplatit. Čiňte tak prosím průběžně, ať účet nenaroste do přílišných výšin.

Středa

I když první splátka přijde již ve středu, hlavně v podobě ukončení jistých záležitostí s námi spojených, což nebude opravdu jednoduché, dostane se nám podpory, abychom to lépe zvládli.

Čtvrtek

Další dávky trpělivosti, tentokráte mnohem vyššího rázu, bude zapotřebí ve čtvrtek. Ponořme se proto do své práce a nenechme vyprovokovat ke zbytečným konfliktům, do nichž se možná někdo pokusí nás vmanévrovat, protože nám chce odsát naši cenně zaslouženou energii. Držme se proto stranou.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Tento den bude plný sdílení s lidmi, s nimiž nacházíme společnou řeč, protože mnoho věcí vidíme ne-li podobně, tak možná téměř totožně. Važme si prosím těchto vzácných okamžiků ve světě, kterému láska chybí velmi znatelně, jinak bychom se k sobě a ke zvířatům nechovali mnohdy velmi barbarským způsobem.

Sobota

Sobota bude plná vnitřního souznění ega s naší duší.  Byť opět budeme muset něco zaplatit, protože na cestě trpělivosti je to její naprosto nezbytná součást, budeme se cítit kouzelně.

Neděle

Začátek neděle může být mírně rozhozený, ale to brzy přejde, jelikož naše nově nabytá síla nás bude hnát vpřed a zároveň nás bude naplňovat úžasným klidem. Pamatujme ovšem, že nemá smysl o tom cokoliv říkat lidem, kterým vaše Cesta absolutně nedává smysl.

Není divu, naše Cesta má svůj účel opravdu jen pro nás samotné.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019 269b - Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. července 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*