Horoskop na tento týden od 11. do 17. října 2021

Tento týden bude hlavně po duševní stránce absolutně bezstarostný. To ovšem neznamená, že bychom ztratili veškerou pozornost. Naopak. Budeme bedlivě sledovat, co se kolem nás děje. Díky tomu se nám bude dařit dokončovat zásadní projekty, která nám přinesou uznání a respekt. Naše odhodlání jít dál za svým cílem se tak hodně posílí.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 11. do 17. října října 2021.
Horoskop na tento týden od 11. do 17. října října 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že pouze jeho počátek bude poněkud fádní a nudný. Ale pak se dostaví nádherná harmonie, která přinese seberealizaci a naplnění. Vnitřní pocit, že se nám konečně daří to, o čem jsme vždycky snili, bude na maximu.

Na druhou stranu se budeme muset smířit s tím, že ne všechny záležitosti se vyvinou tak, jak bychom si přáli. Zkrátka a dobře, jistou oběť vždycky musíme přinést. O to více si ale uvědomíme, že nemůžeme mít vše. Harmonie je rovnováha, nikoliv jen samá pozitiva a výhody.

Každá euforie tak může přinést i pochybnosti, či dokonce depresi. Je proto záhodno každý náš krok promýšlet, abychom nemuseli létat od jednoho extrému k druhému.

Ale jelikož jsme si toho již plně vědomi, navíc máme podporu našeho vyspělejšího já, jedeme na vlně obnovených energií, které jsme v poslední době postrádali. Životní obrat je již za dveřmi. Veškeré obavy z nás definitivně spadnou.

Naše kroky tak budou stále více uvolněnější. Sebevědomé, úspěšné. Zároveň ale také ostře sledované, což může u některých frustrovaných jedinců či jedinkyň vyvolávat hněv.

Nechme je být napospas osudu.

Je to jen a jen jejich zápas, který musí zdolat oni sami, aby se konečně našli.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

S naprostou vnitřní sebedůvěrou vkročíme do nového týdne. Můžeme být pod drobnohledem. Hlavně těch, kteří nedokáží unést porážku, s níž se identifikovali, i když není vůbec jejich.

Úterý

Ona zmiňovaná fádnost skončí během úterý. Štěstěna se k nám otočí čelem. Bude se nám dostávat obrovské podpory, což nám posílí naše sebevědomí. A to hodně.

Středa

Ve středu si budeme notovat s lidmi na stejné vlně. Něco zásadního si uvědomíme, že nemá smysl v něčem pokračovat. I když nám to na náladě nepřidá, některé naše bolestné kroky jsou zkrátka a prostě zcela nezbytné.

Čtvrtek

O to více se nám dostane útěchy, že to tak mělo být. Zatímco v duši budeme cítit harmonii, navenek budeme rozhodní a odvážní. A to i případě, že se budeme držet stranou.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek můžeme přijít k nějaké finanční či jinak energetické úhoně. I když se o nás mohou pokoušet deprese, nenechme se jí zachvátit. Naše odhodlání jít dál za každou cenu je to nejdůležitější, co v životě máme.

Sobota

V sobotu vzrostou naše ambice. Podaří se nám opět něco zásadního dokončit či naopak odstartovat. Tento den bude velmi stabilní a zároveň z naší strany pečlivý.

Neděle

I když se v neděli ráno můžeme cítit úplně pod psa a zmatení, díky naší schopnosti rázně pokračovat dál se postupně během dne propracujeme k nádherné euforii.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. října 2021 269b - Horoskop na tento týden od 11. do 17. října 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. října 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. října 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*