Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020

Vlna radosti z předchozího týdne bude pokračovat. Bude přinášet naději do budoucnosti, byť některé etapy se neobejdou bez těžkého zápasu, který ale nakonec skončí úspěšným završením toho, co si přejeme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020.
Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ovšem zároveň upozorňuje, že naše nová rozhodná cesta může vyvolávat vztek a hněv těch, kteří jsou závislí na svém egu a tudíž i na majetku. Nebudou chtít ustoupit z pozic, které si zabrali svým uzurpátorstvím. Přišel čas si vzít zpátky to, co patří nám a nikoliv jim.

Bude proto žádoucí se trpělivě držet stranou a jít si spokojeně a uvolněně za svým cílem, který vede k prosperitě a materiálnímu zajištění, což je paradoxně důležité zejména pro ty, kteří tvrdí, že jim na majetku nezáleží.

Ale záleží, jen si to neumějí přiznat. Pokud to dokáží, čeká je úspěch, který je pohladí na duši.

Aby se tak stalo, bude rovněž nutné některé záležitosti přehodnotit. Vstupujeme totiž na území, které vyžaduje rozhodnost i když před sebe daleko nevidíme, což může přinést i finanční ztráty. I to je však nutná daň pro postup vpřed.

Tento týden se rovněž budeme více potkávat s lidmi na stejné vlně. Dostane se nám příznivých zpráv, i když jejich účinek bude zatím spíše prázdný, protože přes určité záležitosti zkrátka nejede vlak.

Teprve až je vyřešíme, což může trvat i poměrně dlouho, se nám podaří naše záměry dotáhnout do konce. Chce to opravdu pořádnou trpělivost, protože s některými lidmi nebude řeč, což nás může v první chvíli rozčarovat, ale hned vzápětí jejich postoj pochopit.

A právě to bude jen vodou na náš mlýn, proč pokračovat ve vytyčeném směru i nadále.


Mantra na tento týden: Sebeovládám se.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude nervózní, i když se dočkáme podpory, náš nepříjemný pocit jen tak nezmizí. Proto bude důležité, abychom zachovali naše vnitřní bezstarostné vykračování, které nemůže nic rozházet.

Úterý

V úterý se budeme pohybovat v místech s větší koncentrací lidí. Zároveň nám budou narůstat povinnosti, které ale vedou k úspěchu. Jen pozor na ambice, pro naši vnitřní stabilitu bude třeba zachovat trpělivost a sebeovládání.

Středa

Středa může být depresivní, plná uvážlivých rozhodnutí, ale i tak se nevyhneme jistým nečekaným vydáním či ztrátám. Bude nanejvýš důležité držet ego zpátky.

Čtvrtek

Čtvrtek bude radostný. Naše mysl se promění, štěstěna se k nám opět přikloní, byť zpočátku to nemusí tak vůbec vypadat, protože se může zdát, že se nic neděje. Na povrchu možná ano, ale pod povrchem vše pulsuje tak, jak má.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude extrémní. Na jednu stranu bude naše radost pokračovat, na druhou stranu se toho bude valit na nás hodně. Ačkoliv naše upozorňování na důsledky jistých činů nebude padat na úrodnou půdu, spojení s naším vyspělejším já nám ukáže cestu.

Sobota

V sobotu nejdříve přijdou příznivé zprávy, ale jejich dopad se brzy vyprázdní, jelikož vše se jakoby zastaví. Bude nutná naše trpělivost, že se vše brzy změní. Zároveň pozor na zbytečné konflikty.

Neděle

Neděle bude harmonická, byť se neobejde bez vášnivých diskusí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020269b - Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. října 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*