Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021

Ačkoliv počátek týdne může být zcela bez energie a logicky i bez peněz, následně se nám vše bohatě vrátí. Závěr týdne ve znamení voleb bude o naší schopnosti se ovládnout a uvážlivě rozhodnout směrem k plodné budoucnosti. Diskuse proto budou jako nelítostná řežba. Jedno je ale jisté - jednoho člověka čeká nejdrsnější porážka v jeho životě.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá vítězství, které nás naplní nadějí a životním naplněním. Zároveň ovšem čekejme, že ne všichni pro to budou mít pochopení. Zejména ti, kteří vůbec nechápou důsledky svých činů, jelikož jejich život je zcela robotický a tudíž neschopný jakékoliv zásadní změny, protože na to nebyli naprogramováni.

A právě proto nás všechny čeká velmi těžký zápas. Vše, co potřebujeme nejvíce, je odvaha, rozhodnost a chuť nést zodpovědnost. Jedině tak nás může čekat pozitivní obrat a nikoliv další a další ztráty v důsledku neutuchajícímu egoismu velké části naší společnosti.

I když můžeme být pod jejich těžkým náporem, protože pravda bolí, zatímco lež konejší, naskytne se nám příležitost vyjít novou cestou, lemovanou zásadními vítězstvími, harmonií a hojností.

Tato cesta může osamocená, ale zato plná naděje. Nenechejme se zatáhnout do jakékoliv vyhrocené situace, která může hrozit výbuchy hněvu na všech stranách. Dívejme se vpřed do budoucnosti, která je zářivá pouze pro ty z nás, kteří jsme schopni zapomenout na křivdy z minulosti.

I kdybychom se přece jen dostali pod zmíněný nápor negativních energií, nenechejme se jakkoliv rozhodit. Buďme přísní, ale zároveň ochotní se domluvit na možném kompromisu, byť bude vyžadovat ústupky všech zúčastněných. Jedině společné vítězství je výhrou všech.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne naším plným ponořením do práce. Čeká nás velká radost, jelikož se nám něco zásadního podaří. Zároveň ale čekejme jisté nepříjemnosti kvůli neústupnosti a zatvrzelosti jistých osob.

Úterý

V úterý pozor na konflikt. Bude zapotřebí naší odhodlanosti věci dotáhnout do konce. Naděje umírá poslední.

Středa

Ve středu se nám dostane podpory, byť nedorozumění bude na každém kroku. Vzájemná soudržnost lidí na stejné lodi nám pomůže, i když nás to může stát hodně práce.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme plní sebedůvěry. Stále nám bude přáno, hlavně v projektech, které nás pojí se stejně smýšlejícími lidmi. Nedorozumění bude ale stále pokračovat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nás může postihnout výpadek energie. Budeme mít hodně práce, bude velmi záležet na naší pozornosti a pečlivosti. Podaří se nám dotáhnout do konce něco důležitého.

Sobota

Sobota začne zmatky a pokračujícím nepochopením. Odpoledne ale budeme slavit vítězství. V duši budeme cítit nádhernou harmonii.

Neděle

I když nebude mít smysl v neděli cokoliv podnikat, budeme si plnými doušky užívat podpory a setkání s lidmi, kteří vnímají spravedlnost, poctivost a karmu stejně jako my.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021269b - Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. října října 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*