Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021

Tento týden se vydáme novým směrem, který vydatně posílí naši sebejistotu a přinese nám okouzlující vánek laskavé podpory. Budeme ji velmi potřebovat, protože je s tím spojeno mnoho povinností, což nás může vnitřně rozladit, protože my přece chceme odpočívat. Nenechme se ovšem ničím rozhodit, životní obrat, který nás čeká, bude opravdu stát za to.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021.
Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden slibuje, že nával povinností spojených se závažným životním rozhodnutím povede k našemu převratnému úspěchu, který zásadním způsobem upevní naše sebevědomí.

Pokud budeme muset vydat mnoho finančních prostředků, nezoufejme. Díky naší prozřetelnosti se nám hned vzápětí vše zdánlivě ztracené s mnohonásobnými úroky navrátí.

I když budeme tento týden čelit jakýmkoliv nejasnostem či zmatkům, díky naší vnitřní sebejistotě a podpoře našeho vyššího já se s tím snadno vypořádáme.

Bytostné spojení s lidmi, s nimiž nás pojí společná cesta životem, nás bude naplňovat klidem.

Budeme bezstarostní a zároveň euforičtí.

Všechny tyto okolnosti, které jsme si sami naplánovali, nás zásadním způsobem promění.

Budeme silní jako nikdy předtím.

Mnohem přesněji budeme předvídat svou cestu životem.

Staneme se mistry svého osudu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se nám nečekaně nahrnou povinnosti, které ale hravě zvládneme, i když se můžeme potýkat s nedorozuměními. Ale to je v pořádku, takto se to děje před každým pozitivním obratem, který nás čeká.

Úterý

V úterý se dočkáme povzbuzení, ale jinak tento den bude poměrně dost neplodný. Nejlepší proto bude přehodit na absolutní bezstarostnost a nechat se unášet nadějí na lepší budoucnost.

Středa

Středa bude náročná, disharmonická, plná diskusí a nepochopení, což bude vyvolávat nervozitu. Nejlepší bude si vyrazit ven jen tak.

Čtvrtek

Čtvrtek bude úspěšným dnem, který nás nabije pronikavou energií. Na vyřešení některých záležitostí si však budeme muset ještě trpělivě počkat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude ještě lepší než čtvrtek. Bude se nám dařit, budeme láskyplní a harmoničtí, a zároveň hrdí.

Sobota

Sobota bude povzbudivá, ale pozor na zbytečné konflikty. Je nutno si zachovat chladnou, ale také rozhodnou hlavu.

Neděle

V neděli nás bude čekat mnoho povinností. Budeme muset učinit jedno nepříjemné rozhodnutí, které nám ale velmi prospěje po všech stránkách.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021 269b - Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. července 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*