Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021

Tento týden bude pro nás úspěšný, byť všechno má svou cenu. Ale ta je nutnou investicí do budoucnosti, která slibuje zcela zásadní obrat, plný podpory, uznání a příjemných zpráv.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zvěstuje, že projdeme další vnitřní transformací. Zjeví se nám doposud skrytá mystéria toho světa. Pokud budeme dostatečně trpěliví, dostaneme se na novou cestu, která nás naučí, jak se vyhýbat nechtěným rozčarováním.

Tento nový směr může zpočátku vykazovat známky jisté zmatenosti, zároveň nás ale bude naplňovat pronikavou silou, nutnou pro úspěšnou transformaci.

Zároveň bude žádoucí důslednost v našich činech, abychom se dočkali slibovaného obratu. Něco budeme muset přehodnotit, abychom si uvolnili ruce.

I když můžeme mít o učiněném rozhodnutí pochybnosti, pokud se podíváme pod povrch, uvidíme světlo, které nám dodá silnou sebedůvěru.

Díky vlastní oddanosti našemu poslání se nám podaří dokončit další etapu projektu, na kterém pracujeme.

Nebude to ale lehké. Pokud si nebudeme počínat obezřetně, může docházet k nedorozuměním.

Ale my to dokážeme, takže výsledek opravdu bude stát za to.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude energeticky silné, protože budeme jako ve svém živlu. Jen pozor na přílišné přepětí, které nás v konečném důsledku může fyzicky oslabit.

Úterý

V úterý mohou přijít avizované pochybnosti, zda-li jdeme správnou cestou. Ale to je zcela normální, když máme změnit způsob svého uvažování.

Středa

Ve středu se naše vnitřní transformace projeví naplno. Budeme přísní, ale zároveň silní a trpěliví.

Čtvrtek

Čtvrtek začne naprostým přelomem, který nás zbaví veškerých starostí a přivede k neskonalé radosti. Podaří se nám úspěšně dokončit část projektu, na kterém usilovně pracujeme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek přehodíme výhybku na jinou kolej. Na jednu stranu se obnoví naše síly a bude se nám dařit, na druhou budeme marně upozorňovat na jistá rizika, což nás může přivádět k rozčarování. Tady přichází na řadu slibovaný posun z úvodu horoskopu, kdy se případným rozladěním začneme vyhýbat předem.

Sobota

Sobota bude velmi harmonická, vyrovnaná, láskyplná a plná podpory ve všem, co budeme dělat. Trpělivě jdeme po vytyčené cestě.

Neděle

Neděle může začít poněkud nervózně, fyzicky může být náročná. Ale to se brzy obrátí opět do harmonie a plné sebedůvěry, protože víme, že se na sebe můžeme spolehnout.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021269b - Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. února 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*