Konspirační guru David Icke vystoupí v Praze

David Icke, bývalý profesionální sportovec, novinář a chvíli i politik, je již dlouho vnímán jako badatel a filosof s nálepkou "konspirační teoretik". Každý, kdo se v dnešní době zajímá o pozadí a smysl současného světového dění, se s jeho jménem setkal. V sobotu 8. 10. 2016 můžete navštívit seminář, na kterém David Icke poodhalí tajemství a skryté informace aktuálního dění.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

S více než dvaceti nejprodávanějšími knihami a miliony fanoušků po celém světě, díky informacím, které nashromáždil během 25 let podrobného výzkumu, se David Icke vydal na celosvětové turné Worldwide Wake Up Tour (Celosvětové probuzení), během kterého povede seminář také v Praze. Čím více se svět přibližuje vizím, které popisuje, tím více se stupňuje zájem veřejnosti o jeho práci. David Icke se snaží ukázat lidem, že bez ohledu na to, jak špatně a beznadějně věci mohou vypadat, může lidstvo přežít a prosperovat (pokud to nevzdá a bude pokračovat ve zvoleném směru).

Ickovy závěry jsou tak překvapivé, že jen těžko zapadají do zažitého schématu života lidí obklopených tradičním vzděláním, náboženstvím, politikou, zdravotnictvím a masmédii. A jakkoli mohou znít jeho závěry bláznivě, při bližším zkoumání a po nějaké době mu skutečně světový vývoj dává plně za pravdu.

Na svém turné i ve své poslední knize „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit)“, která vyjde u příležitosti pražského semináře, shrnuje svou dvacetiletou práci a přináší dokonalou analýzu stavu, ve kterém se Země i lidská společnost na prahu 21. století nachází. Čtenář se v této knize může dozvědět, jak funguje náš svět – kdo ho řídí, za jakých podmínek a jakých nástrojů k tomu využívá.

Zjistí, že většina lidí je uzavřených ve svém přeludu, jak David říká, fantomovém Já, ze kterého bychom se měli probudit, protože směřujeme do ještě většího technologického zotročení. Přidává i několik návodů, jak bychom to měli udělat. „Je už nejvyšší čas povstat, nebo pak dlouhodobě nést následky,“ říká David Icke. Novou knihu Davida Icka „Život v přeludu (…a jak se z něj probudit)“ vydává Jiří Maria Mašek a osud.cz a do distribuce se dostane 7. 10. 2016 za cenu 490 Kč. Na přednášce bude kniha k dispozici za zvýhodněnou cenu, stejně jako dotisk autorovy předchozí knihy „Jen Nekonečná Láska je skutečná (… a vše ostatní je iluze!)“.

Celodenní seminář proběhne ve Velkém sále paláce Lucerna od 10 do 22 hodin. David Icke se bude věnovat příčinám celosvětových problémů, jejichž kořeny jsou na úrovni jednotlivce. Ukáže nám jakým způsobem je zmanipulováno přímo naše vnímání reality, ve které žijeme, jak je programováno naše myšlení, naše cítění, naše vůle i naše fyzická těla. Ti, kdo byli na jeho první návštěvě v Praze v září 2010, vědí, že se jedná o nezapomenutelnou a nenahraditelnou zkušenost.

Hlavní témata přednášky:

  • „Měsíční matrix“…je náš Měsíc záměrně vytvořeným umělým tělesem?
  • „Struktura královských linií“… původ a účel královských rodů v politice.
  • „Problém, reakce, řešení“…kým a proč jsou problémy ve světě vytvářeny?
  • „Věčná láska“…uvědomujeme si, kdo vlastně jsme? Konec strachu a potlačování.
  • „Uprchlická krize“ … a jak z ní ven?

Více informací:

www.davidickeinfo.cz

Facebook:

https://www.facebook.com/events/936087069814945/

Vstupenky:

www.vstupenkov.cz

Kontakt pro média:

Nicol Vondra

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Konspirační guru David Icke vystoupí v Praze269b - Konspirační guru David Icke vystoupí v Praze MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Konspirační guru David Icke vystoupí v Praze OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Konspirační guru David Icke vystoupí v Praze monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*