Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021

Tento týden bude velmi povzbuzující, se silným nádechem mystiky. Budeme žít vlastní sen. Na druhou stranu budeme díky našim aktivitám poutat pozornost, která může vyústit ve vášnivé diskuse.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021.
Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že se nám donesou zprávy, které jsou předzvěstí nadějných úspěchů. Budeme naplnění hojností díky spojení s naším vyspělejším já. Zásadní transformativní proměna naší osobnosti je na obzoru.

Díky slibným vyhlídkám budeme láskyplní a velmi nápomocní. Jen pozor na možné rozčarování v důsledku toho, že někteří jedinci mohou naší dobroty zneužívat.

Velmi pozitivních zpráv bude tento týden celá řada. Mnohým z nás se může změnit život, který povede k mnohem většímu klidu než doposud. Užívejme si tohoto nádherného stavu, abychom jej mohli praktikovat mnohem častěji než doposud.

Obnovení našil sil bude zcela zásadní. Bude nám přáno, jak jen to bude možné. Mnozí z nás ukončí období nepohodlí, co se týče vlastního bydlení. Půjdou konečně do svého.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, naše smělá rozhodnost žít vlastní nezávislý život může narážet na jednání egoistů, kteří vždy myslí jen na své zájmy, přestože mohou narušovat svobodu jiných. Bohužel jakákoliv diskuse s nimi nemá žádný význam, jejich arogance v nás může akorát vyvolávat hněv. Nejlepší je odejít.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne drobnými nepříjemnostmi, ale to brzy vystřídá harmonie a hojnost. Něco zásadního nás promění. Celkově bude tento den stabilní.

Úterý

V úterý nás čeká zásadní úspěch, který nám zvedne sebevědomí a naplní lehkostí. Jistý pocit vnitřní křivdy ale může přetrvávat.

Středa

Středa bude ve znamení lásky a naděje. Byť si můžeme připadat poněkud odloučení, uvnitř budeme naprosto bezstarostní.

Čtvrtek

Ve čtvrtek přijde nejlepší zpráva celého týdne. Naplní nás obrovskou radostí. Naše sebedůvěra bude na 100%, protože budeme chápat, že je plně zasloužená.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek může být rozporuplný. Za každé plus se téměř okamžitě dostaví mínus.

Sobota

Zato sobota bude nádherná, uvolněná, plná podpory a úspěchů.

Neděle

Neděle bude zpočátku klidná. Pak se může dostavit jistá menší disharmonie, ale kterou brzy přehluší příznivý obrat. Celkově bude tento den znamením startu nové cesty.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021269b - Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 10. do 16. května 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*