Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021

Tento týden bude stabilní a plný podpory přátel či kolegů. Budeme oplývat zdravým sebevědomím. Na konci týdne může přijít razantní proměna, jejíž příznaky se u každého z nás mohou projevovat zcela jinak. Zatímco někdo může propadat hněvu, jelikož novou situaci nebude schopen či ochoten přijmout, jiní obdrží mocnou dávku energie, která jim slibuje pozitivní obrat v jejich životě.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021.
Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden zároveň upozorňuje, že týden bude spíše prázdnější. Může to v nás provokovat růst ambicí. Pokud včas pochopíme, co nás k tomu pohání, dočkáme se povzbudivého nakopnutí do života.

Uvidíme dál do své budoucnosti. Může se stát, že realizaci některých našich plánů, které jsme chtěli uskutečnit v brzké době, budeme muset odložit. Budeme se muset pečlivě rozhodnout jak jednat, zejména co se týče případných investic.

Paradoxně díky uvolnění našich rukou se nám uleví od tlaku, který nás tíží. Nabije nás to silou, kterou budeme potřebovat, abychom nespadli do zbytečného konfliktu, z něhož by nevěstilo nic dobrého.

Bude proto žádoucí pevně si stát za svým, ale nenechat se vyprovokovat k nepředloženým reakcím, byť se o nás budou pokoušet silné pochybnosti, zda-li činíme správně. Ano, trpělivost bude nejlepší volbou.

S některými lidmi se zkrátka nedomluvíme, protože za každou cenu budou hájit jen svůj zájem, ať je jakkoliv sebestředný. Mohou si zcela bezostyšně vymýšlet argumenty, které budou absolutně nesmyslné jen proto, aby nás vyvedly z míry. Inu, takoví už sociopaté jsou. Od podstaty zlí, psychicky nemocní lidé, které někdo z rodičů v dětství psychicky týral.

Takže rada zní – trpělivost na druhou.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí může začít nepříjemně, ale pokud se plně ponoříme do své práce, závěr dne bude euforicky veselý, ve společnosti přátel stejného smýšlení.

Úterý

V úterý se budeme bezstarostně pískat, čeká nás velký úspěch, který bude ale vykoupen přívalem práce. Půjdeme do sebe.

Středa

Ve středu nás čeká nějaké vydání, ale díky podpoře kolegů a přátel se přes to snadno přeneseme. Budeme zcela bezstarostní, byť naše duše může být lehce zmatená.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme muset něco přehodnotit, abychom se dostali na vítěznou vlnu. Počítejme s tím, že na naše argumenty někdo méně vyspělý nemusí brát vůbec zřetel.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když budeme v pátek maximálně trpěliví a podaří se nám věci dokončovat, v některých případech se můžeme cítit zcela na dně, protože nebudeme vědět, jak pokračovat dál.

Sobota

I když mnohá nedorozumění a nepochopení mohou pokračovat i v sobotu, takže opět budeme potřebovat trpělivost, vnitřně se nám bude dostávat podpory.

Neděle

Neděle bude zřejmě vyvrcholením nesnází, které nás postihly. Cokoliv, co řekneme, nenajde odezvu. Vítězství je ale již na cestě. Každý pád je jeho předzvěstím.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021269b - Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 26. dubna do 2. května 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*