Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021

I když nebudeme vědět, kam dřív skočit a na co myslet dřív, navenek bude tento týden velmi úspěšný. Zjeví se nám zářná budoucnost, jelikož se podaří dokončit něco, na čem velmi dlouho pracujeme. Budeme velmi harmoničtí a láskyplní.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021.
Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že budeme vzájemně spolupracovat. Zároveň se ale můžeme dozvědět zprávu, která bude v nás vyvolávat záchvaty hněvu a nervozitu. Bude proto lepší, když se budeme držet stranou a nebudeme se zapojovat do dramatu.

Převratných zpráv může být vícero. Kromě negativních se v rámci rovnováhy objeví také pozitivní, zejména co se týče vzájemné soudržnosti s lidmi na stejné vlně, byť bude stále zapotřebí dávka pečlivosti a pozornosti. Některé výsledky se nám ovšem mohou jevit poněkud fádní či prázdné.

Bude nás také čekat zásadní rozhodnutí, jak jednat v určité záležitosti. Některé věci se ovšem mohou zdát jiné než ve skutečnosti jsou. Tudíž ústupek z naší strany může být ve skutečnosti naším vítězstvím a naopak. Je důležité proto předvídat následný vývoj, abychom se nedostali do slepé uličky.

Plamenná diskuse, do které se můžeme dostat, může hrozit ztrátou. Někdy je zkrátka přehozením výhybky na jinou kolej jediný správným řešením.

Konflikty nic nevyřeší, jen situaci mohou zhoršit.

Je proto důležité zachovat chladnou, ale zároveň rozhodnou hlavu.

A neustále trpělivě vyhodnocovat možné důsledky našich činů.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude bezstarostné. Slibuje nový začátek, zejména s lidmi na stejné vlně. Odpoledne ovšem hrozí neplodností.

Úterý

Úterý hrozí nepříjemnostmi a hádkami, které nám mohou kazit náladu. I když se nám je podaří zdárně vyřešit, jistá pachuť bude přetrvávat.

Středa

Středa bude z naší strany obezřetná, pozorná a pečlivá. Bude nám hodně přáno, i když můžeme zažít jisté rozčarování, takže celkově může být tento den neslaný, nemastný.

Čtvrtek

Čtvrtek nám všechno ale plně vynahradí. Naše síly se zregenerují, zažijeme nebývalý obrat, který bude posilovat naše ambice. Vydáme se novou cestou?

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude jako čtvrtek přes kopírák. A ještě mnohem více úspěšnější.

Sobota

Sobota bude láskyplná, harmonická. Budeme plní síly, bude se nám dařit vše, na co sáhneme. A to bude i poutat pozornost.

Neděle

Neděle začne zlehka novým nadějným vykročením. Počítejme ovšem s tím, že si s některými lidmi nebudeme rozumět, můžeme proto čekat jisté nepříjemnosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021269b - Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. července 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*