Svěcená voda umí ničit škodlivé bakterie

Studie, které provedla ruská Laboratoř biolékařského technologického institutu pro průmyslovou a námořní medicínu, se staly senzací. Vědci pokusně prokázali, že znamení kříže zabíjí bakterie a mění optické vlastnosti vody.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Badatelka Angelina Malakovskaja strávila zkoumáním znamení kříže téměř 10 let. Provedla obrovské množství testů, které byly před publikováním opakovaně ověřeny.

Výsledy jsou podle ní fenomenální:  ona a její kolegové identifikovali jedinečné antibakteriální vlastnosti, které se ve vodě vytvářejí po posvěcení modlitbou a křížem.

Tato nová, dříve neznámá schopnost měnit strukturu vody značně zvyšuje optickou hustotu v ultrafialové oblasti světelného spektra.

Vědci otestovali účinky modliby „Otčenáš“a znamení kříže na patogenních bakteriích. Ke studiu byly vzaty různé vzorky vody – ze studen, řek a jezer. Všechny vzorky obsahovali bakterii E. coli nebo Staphylococcus aureus.

Ukázalo se však, že po přečtení Otčenáše a použití kříže se množství škodlivých bakterií snížilo o 7×, 10×, 100× a dokonce i 1000×.

„Bylo zjištěno, že optická hustota se v porovnání s předchozí hodnotou zvýšila,“ říká Angelina Malakovskaja.

To znamená, že voda jakoby rozeznala význam modlitby, zaznamenala její účinek a ten si poté již napořád zachovala ve formě zvýšených hodnot absorbance. Zdálo se, že „nasákla“ světlem.

Lidské oko samozřejmě tyto jemné změny ve struktuře vody zachytit nedokáže. Na spektrografu je však možné tyto hodnoty objektivně zaznamenat.

Kříž optickou hustotu vody mění téměř okamžitě. Optická hustota vody z kohoutku se při posvěcení křížem zvýšila 1,5×. A při zvýšené snaze kněze téměř 2,5×.

Vypadá to tedy, že voda dokáže „rozeznat“ míru vložené snahy laika či kněze, jeho pravá ruka je při požehnání držena tak, aby představovala pět písmen jména Krista, respektive to, co do jeho jména lidé vkládají.

Zajímavého výsledku bylo dosaženo, pokud byl úkon proveden nevěřícím, který navíc neměl na sobě krucifix. Bylo zjištěno, že voda toto dokázala rozpoznat a optická hustota se změnila jen o 10 %. (zdroj: skeptophilia.blogspot.cz)

REKLAMA

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*