Naučme se býti velmi dobrými jezdci

Tento svět podléhá zákonům hmoty. Nedá se s ní lehce manipulovat, ani ignorovat a domnívat se, že tady není. Můžeme se ale naučit tyto zákony obcházet. Tvarovat je ke svému obrazu. Pronikat do nich. Chápat jejich souvislosti, vnitřní strukturu. Ale nemůžeme ji nikdy zničit, protože zároveň bychom tak zničili sami sebe.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Proto je jaderná energetika a vojenství s ní spojené největším nebezpečím pro lidstvo, jaké kdy mohlo začít. Obzvlášť pokud se dostane do rukou krajně negativních sil.

V rámci odvrácení hrozícího zániku

bychom se proto měli vzájemně podporovat

a ne si naopak podrážet nohy.

Proč si je tedy podrážíme? Protože si neuvědomujeme, že vůbec nejde o to, co si myslíme o ostatních, ale o strach z nevyřčeného, co si oni myslí o nás.

Stejně tak nezáleží na tom, jaké a jak početné máme publikum, ale zda říkáme pravdu, tedy to, co je v souladu mezi naší osobností (egem) a naší duší.

Čím je duše méně vyspělejší – není schopna osobnost ukočírovat – tím více člověk žije ve lži a naopak.

Jelikož je lež pro osobnost s nevyspělou duší jedinou možnou vysvětlitelnou realitou, zákonitě pravda z pohledu duše musí být z pohledu nižší logiky lží.

Věříme těm,

co nám lžou

a naopak

nevěříme těm,

co nám říkají pravdu.

Duše je tak slabá a tudíž tak v našem světě, stále postaveném na zákonu řízené džungle, nemá šanci se prosadit, protože tato schopnost je ji zcela cizí.

Pokud chce ale nezkrocenou osobnost zvládnout, nic jiného ji nezbude, než se to naučit. Proto se rodíme do tohoto světa, abychom se stali dobrými jezdci. Jednoho koně každý dostaneme při narození. Sice omezený geny svých předků, ale zato s potenciálem je překonat, přičemž každý z nás absolvuje zcela jiný životní závod zvaný poslání.

GCAT

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*