Naučme se býti velmi dobrými jezdci

Tento svět podléhá zákonům hmoty. Nedá se s ní lehce manipulovat, ani ignorovat a domnívat se, že tady není. Můžeme se ale naučit tyto zákony obcházet. Tvarovat je ke svému obrazu. Pronikat do nich. Chápat jejich souvislosti, vnitřní strukturu. Ale nemůžeme ji nikdy zničit, protože zároveň bychom tak zničili sami sebe.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proto je jaderná energetika a vojenství s ní spojené největším nebezpečím pro lidstvo, jaké kdy mohlo začít. Obzvlášť pokud se dostane do rukou krajně negativních sil.

V rámci odvrácení hrozícího zániku

bychom se proto měli vzájemně podporovat

a ne si naopak podrážet nohy.

Proč si je tedy podrážíme? Protože si neuvědomujeme, že vůbec nejde o to, co si myslíme o ostatních, ale o strach z nevyřčeného, co si oni myslí o nás.

Stejně tak nezáleží na tom, jaké a jak početné máme publikum, ale zda říkáme pravdu, tedy to, co je v souladu mezi naší osobností (egem) a naší duší.

Čím je duše méně vyspělejší – není schopna osobnost ukočírovat – tím více člověk žije ve lži a naopak.

Jelikož je lež pro osobnost s nevyspělou duší jedinou možnou vysvětlitelnou realitou, zákonitě pravda z pohledu duše musí být z pohledu nižší logiky lží.

Věříme těm,

co nám lžou

a naopak

nevěříme těm,

co nám říkají pravdu.

Duše je tak slabá a tudíž tak v našem světě, stále postaveném na zákonu řízené džungle, nemá šanci se prosadit, protože tato schopnost je ji zcela cizí.

Pokud chce ale nezkrocenou osobnost zvládnout, nic jiného ji nezbude, než se to naučit. Proto se rodíme do tohoto světa, abychom se stali dobrými jezdci. Jednoho koně každý dostaneme při narození. Sice omezený geny svých předků, ale zato s potenciálem je překonat, přičemž každý z nás absolvuje zcela jiný životní závod zvaný poslání.

GCAT

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Naučme se býti velmi dobrými jezdci269b - Naučme se býti velmi dobrými jezdci MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Naučme se býti velmi dobrými jezdci OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Naučme se býti velmi dobrými jezdci monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*