Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021

Tento týden bude velmi nadějný, plný pozornosti okolí. Bude se nám dařit, byť budeme muset být hodně pozorní a opatrní, protože naše duševní síly mohou být nejen vlivem velkých veder pod velkým náporem.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021.
Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ale zároveň říká, že to budeme zvládat s nadhledem, láskyplně harmonickým přístupem. Objeví se před námi nové možnosti, které slibují stabilitu do budoucna.

Počítejme ovšem s tím, některé nové začátky mohou být jako na houpačce. Takže nás může něco rozčarovat, abychom se pak mohli bravurně rozjet, ale vzápětí opět brzdit. Důležité proto bude spoléhat se na své bohaté zkušenosti, že všechno se neustále odehrává v pravidelně se opakujících cyklech.

Naštěstí se vždy můžeme spolehnout na naše věrné, kteří nám pomohou jakékoliv krize snadněji překonat. Je proto žádoucí se neustále obrňovat trpělivostí, která nás chrání před drsnými pády či krachy.

Bude proto záhodno se zaměřit na detaily, které doposud unikaly naší pozornosti. Díky tomu nás opustí veškeré starosti, protože budeme jasně vědět, jakým směrem se máme ubírat. A pokud náhodou ne, vždy se nám dostane patřičné podpory.

V našem nitru uvidíme vize, které nám představí spanilou budoucnost.

Takže opravdu veškeré obavy můžeme hodit za hlavu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude dnem zajímavého obratu, i když po fyzické stránce bude velmi náročné. Naštěstí se vzájemně podržíme. Jen pozor na přílišné ambice.

Úterý

Úterý bude jako na houpačce. Začne klidně, ale pak se změní v disharmonii. Celkově bude den padesát na padesát. Dozvíme se zajímavou zprávu, která nám ukáže šťastnou naději do budoucna.

Středa

Ve středu se dočkáme jistého povzbuzení, byť můžeme být v nitru lehce rozhození. Pokud se podíváme po příčině, uleví se nám.

Čtvrtek

Čtvrtek může podobný jako středa. Zatímco v úterý k nám dorazila zpráva pozitivní, nyní tomu může být přesně naopak, protože můžeme zjistit, že naše úsilí v jisté oblasti nikam nevede.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Zato pátek bude naopak velmi úspěšný. Budeme čerství a dychtiví jít novou cestou. Plně se ponoříme do své oblíbené činnosti.

Sobota

Páteční nálada se nám přesune i do soboty, ale něco nám ji bude kazit. Dokážeme se příčiny zbavit?

Neděle

Možná nám to bude trvat déle opustit disharmonii, ale nakonec se nám to podaří. Budeme opět láskyplní, čerství a mystičtí, protože pochopíme některé nám doposud skryté zákonitosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021269b - Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 21. do 27. června 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*