Horoskop od 25. 6. do 1. 7. 2018

Horoskop na tento týden nám přinese do života zmatky a skutečně velké výzvy v oblasti vztahů. Hledání jakékoliv pozitivní energie ve vztazích bude náročné a do toho se zde vloží ještě komplikované dynamické energie, takže hádky jsou vysoce pravděpodobné.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 18. 6. do 24. 6. 2018.
Horoskop na týden od 18. 6. do 24. 6. 2018.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden nám říká, že klíč bude v umění zaměřit danou dynamickou energii spíše do roviny sportu nebo práce. A spíše, než náročně vytvářet pozitivní energii, tak přestat vytvářet tu negativní. V rovině práce stále budeme čelit vyšší odpovědnosti a nutnosti konat to, co je potřeba. Díky přechodu MERKURU do znamení LVA se komunikace stane více energetickou, hlasitou, tvořivou, ale také i egoistickou.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Horoskop na tento týden během jednotlivých dní

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení STŘELCE otevře téma dalekého cestování, filozofie, hledání a dávání inspirace, náboženských záležitostí.

Díky harmonickým aspektům bude kvalitně spolupracovat naše citová i mentální stránka, což se projeví na kvalitnější komunikaci. Podporu také nalezneme v lepším zaměření dynamických energií a jejich využitím ve sportovních a jiných soutěživých aktivitách.

Úterý

Během úterý vzniknou aspekty, díky kterým bude mnohem snadnější implementovat naši vnitřní citovou stránku do sféry vztahů či módy. To bude mít za následek vzrůst tendencí pečovat o partnera či navazovat vztahy.

Komplikace přijdou ve sféře duchovních a spirituálních činností jako je meditace, některé druhy jógy apod.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení KOZOROHA silně otevře téma práce, povinností, odpovědnosti, stáří a uvažování do daleké budoucnosti. Tyto témata budou ještě mnohonásobně zesílená díky konjunkci LUNY se SATURNEM.

Velké výzvy vzniknou kvůli nedorozumění mezi mužskou a ženskou energií. Každá z těchto sil bude chtít dojít ke stejnému cíli, ale opačným způsobem. V praktické sféře to budeme moci pociťovat jako spor mezi naší emociální a racionální stránkou.

Čtvrtek

Ve čtvrtek na nebi vzniknou harmonické aspekty pro jakoukoliv společenskou spolupráci. Obecně budou lidé tolerantnější a ochotnější pomoci.

Problém může vzniknout, podobně jak předchozí den, mezi ženskou (emocionální) a mužskou (racionální) energií.

Pátek

Témata sexuality, psychologie, manipulace a psychické transformace bude v pátek značně otevřeno, čehož můžeme využít pro vnitřní práci se sebou samými, nebo k nalezení vnitřní psychické síly, kterou potřebujeme.

Obecně se nám také bude lépe dařit v duchovních činnostech a navazování kontaktu se svým spirituálním já nebo Bohem. Komplikace a problémy mohou nastat v oblasti komunikace a cestování.

Sobota

Sobotní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře velmi společenská a kolektivní témata, také oblast vědy, experimentů, jednoty a revoluce.

V tomto dni bude obecně panovat více bojová a aktivní nálada. Mnohem snadněji lidé propadnou hádkám a konfliktům, avšak záleží pouze na nás, jak budeme těmto vnějším energiím čelit. Případné nedorozumění se může vyskytnout v oblasti komunikace a mentálních úvah.

Neděle

Během neděle budeme čelit komplikacím ve vztazích i bojové náladě. I když se lidé budou chtít vzájemně o sebe starat a pečovat, tak způsob jaký budou volit, nebude zrovna ten pravý, a proto v rovině vztahů může dojít ke konfliktům.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 25. 6. do 1. 7. 2018 269b - Horoskop od 25. 6. do 1. 7. 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 25. 6. do 1. 7. 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 25. 6. do 1. 7. 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*