Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021

Tento týden bude o nárůstu vnitřního sebevědomí. I když se zpočátku budeme držet stále stranou, zároveň budeme vnímat silnou vzájemnou podporu, spočívající v dobrých radách od zkušenějších.

REKLAMA

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021.
Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá zásadní obrat v našich životech. Dostane se nám plné podpory. Je však nutné, abychom se také obrnili trpělivostí, protože v druhé části týdne přijde jisté rozčarování, protože se nám nahrne více povinností, než jsme čekali.

Ale to je v naprostém v pořádku, protože takový sled je zákonitý. Snadněji se nám bude vykračovat po naší životní cestě. Jen pozor na přílišné ambice, je žádoucí je vyměnit na zdravou sebedůvěru. Odstup a nadhled je to pravé, co budeme potřebovat nejvíce.

Tato transformace nás ještě více oddá našemu poslání, které se dostane do nové etapy.

Ta se neobejde bez diskusí, které budou vyvolávat ti, jimž se nedaří a hledají příčinu nikoliv uvnitř, ale venku. Bude na nás, zda-li se necháme debatami strhnout či nikoliv.

Pokud ne, budeme mít mnohem více času na zvládnutí nových úkolů, které vyžadují již výše zmíněnou maximální trpělivost, protože se neobejdou bez jistých drobných nepříjemností.

Ale to jsou klasické potíže růstu.

Můžeme být zcela bez obav.

Všechno jde, jak má.

Pokud máte i tak starosti, hoďte je za hlavu s ašvagandou.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude extrémní, protože na jednu stranu se dočkáme podpory, na druhou zažijeme rozčarování. Celkově nebudeme vědět, jak jít dál.

Úterý

Úterý bude jako pondělí přes kopírák. Budeme si připadat prázdně, nic nám nebude dávat smysl.

Středa

Středa bude dnem avizovaného obratu. Čeká nás harmonie, pozornost okolí a zajímavé zprávy, které posílí naše ambice.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se budeme muset rozhodnout, jak jednat v určité situaci. Bude záhodno pochopit její skrytý smysl, který spočívá ve vyšší úrovni naší existence. Pokud to pochopíme, na výsledek na hmotné úrovni si budeme muset ještě počkat.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude osudným dnem, kdy se všechno začne opět bortit. Budeme pod těžkým náporem, všude bude vládnout nedorozumění. Můžeme se cítit zcela na dně.

Sobota

Sobota bude nervózní, zmatená. Nejlepším postupem proto bude zachovat sebeovládání a jít si sebevědomě za svým cílem a posláním. Jen opět pozor na ego.

Neděle

I přes pokračující konfliktní nápor se budeme trpělivě držet svého směru, protože budeme oplývat silnou sebedůvěrou, rozhodností a především odvahou.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021 269b - Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 15. do 21. února 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*