Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4)

Zdá se, že DNA je rovněž organickým supravodičem, který může pracovat za normální tělesné teploty, na rozdíl od umělých supravodičů, které vyžadují extrémně nízkých teplot k tomu, aby fungovaly. Krom toho všechny supravodiče jsou schopné shromažďovat světlo a tímto i informaci. To dále vysvětluje, jak může DNA ukládat informace.

REKLAMA

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Předchozí část.

Existuje ještě jeden fenomén týkající se DNA a červích děr. Za normálních okolností jsou tyto super malé červí díry velmi nestabilní a jsou udržitelné po dobu pouhého zlomku vteřiny. Za určitých podmínek stabilní červí díry dokáží samy sebe organizovat, což formuje příznačné vakuové oblasti, ve kterých se například gravitace může transformovat v elektřinu.

Vakuové oblasti jsou samozářící koule ionizovaného plynu, který obsahuje značné množství energie. V Rusku se nachází oblasti, ve kterých se tyto zářící koule objevují poměrně často.

Zvídavý pozorovatel na ně pohlédne v úžasu a ptá se sám sebe, co jsou asi zač.

Pamatuji se, jednou jsem si pomyslel: „Ahoj tam nahoře. Pokud jste náhodou UFO, tak se zformujte do trojúhelníku. A najednou se světelné koule začaly pohybovat v trojúhelníku. Nebo vystřelily skrz oblohu jako hokejové puky z nulové rychlosti do extrémně vysoké – a to vše s naprostou tichostí po obloze. Jeden odletěl nemotorně a mě, jako mnoho jiných, napadla myšlenka, že to bylo UFO. Snad přátelská, protože letělo ve formaci trojúhelníku, jen aby mě potěšilo.“

Ruští vědci tyto neobvyklé jevy zkoumali a přišli na to, že mohou být naváděny myšlenkou. Bylo zjištěno, že emitují vlny o nízké frekvenci, které rovněž produkuje náš mozek a díky této podobnosti vln jsou schopny reagovat na naše myšlenky. Běžet jim naproti by ale nebyl moc dobrý nápad, protože tyto světelné koule mohou obsahovat obrovské množství energie a jsou schopny mutovat naše geny.

Mnoho duchovních učitelů produkuje podobné viditelné světelné koule nebo sloupce světla v hluboké meditaci nebo během práce s energiemi. Existují duchovní učitelé jako mladý Angličan Ananda. Při rozhovoru s ním se zprvu nejeví nic jako abnormální, ovšem když s ním meditujete nebo komunikujete hyperkomunikací usazeni v křeslech a někdo vás s ním vyfotí, zjistíte, že se na fotce zobrazuje vaše podobizna a v druhém křesle pouze bílý obláček.

V určitých zemských léčivých projektech se projeví na fotografii světelné efekty. Tento jev má zjednodušeně řečeno co do činění s gravitací a antigravitačními silami, které jsou stabilnějšími formami červích děr a projevují hyperkomunikaci s energiemi z částí mimo náš prostor a čas. Dřívější generace, které měli zážitek s hyperkomunikací a viditelným vakuem, byly přesvědčeny, že se jim zjevil anděl. A upřímně, nikdy si nemůžeme být stoprocentně jisti, k jakému druhu vědomí dostaneme při použití hyperkomunikace přístup.

To, že není k dispozici důkaz jejich skutečné existence ještě neznamená, že lidé, kteří se s nimi setkali, trpí všichni halucinacemi. Prostě jsme učinili další velký krok směrem k pochopení naší reality. Oficiální věda má přitom rovněž povědomí o gravitačních anomáliích na Zemi, které přispívají k tvorbě vakuových oblastí. Nedávno se přišlo na anomálie v Rocca di Papa, jižně od Říma. Pokud jej západní vědci nebudou ignorovat a naopak usilovně zkoumat, možná se brzy dozvíme překvapivé informace, že náš svět není tak skutečný, jak se nám na první pohled zdá. (zdroj: www.rense.com, překlad: Lenkita)

Konec.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4)269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (4) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*