Test osobnosti: Je muž uvnitř anebo venku?

Tento unikátní test osobnosti prozradí, co se skrývá uvnitř Vás. Jeho výsledek nebude ani dobrý ani špatný – prostě budete takoví, jakými jste. A nyní k samotnému testu. Podívejte se velmi krátce na obrázek a bez rozmýšlení odpovězte - je muž uvnitř domu anebo venku? Teď, když odpověď znáte, můžete v pokračování článku najít sami sebe.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud je muž uvnitř

Znamená to, že jste člověkem, který pokud může, tak se vyhýbá konfliktům. Jste typ, který vždy bude hledat způsoby, jak se ze všeho dostat. A přitom se nevybíráte strany, protože nevěříte, že jakýkoliv boj může něco vyřešit.

Vaše povaha je poměrně složitá, většina lidí do Vás vůbec nevidí, takže má velké potíže Vás jakkoliv pochopit. To je i důvodem, proč se někdy cítíte jakoby mimo, což může vyvolávat i občasné potíže v komunikaci.

Upřednostňujete klid před jakoukoliv nesmyslnou bouří. Díky své plachosti se někdy projevujete jako velmi laskaví, aniž byste si to uvědomovali. Mnoho lidí, kteří k Vám mají blízko, vědí, že umíte dobře naslouchat a pomoci s jejich problémy. Zkrátka víte, jak si poradit s nepříznivými okolnostmi osudu. Nikdy se uvnitř necítíte poraženi, i když se věci sebevíce zhoršují.

Pokud je muž venku

Pokud naopak vidíte našeho protagonistu venku, znamená to, že jste člověkem, který za každou cenu ctí poctivost a upřímnost. Je to pro Vás priorita, kterou si uchováváte stůj co stůj bez ohledu na to, co si myslí ostatní. To však může vyvolávat i problémy, protože pravda z Vašich úst může také ublížit, což je důvodem, proč máte jak přátele, tak i nepřátele.

Díky své upřímnosti dobře víte, jak sdělovat své názory, nápady a pocity ostatním, aniž byste čelili svému vnitřnímu cenzorovi, protože je pro Vás krajně důležité, aby Vám lidé bez problémů rozuměli. Nechcete být na nikom závislí, takže aby vše fungovalo tak, jak má, raději si mnoho věcí uděláte sami. Ačkoliv to nyní může znít paradoxně, stále dáváte přednost týmové práci, abyste dosáhli společných cílů v jakékoli oblasti. Pokud vytrváte, dosáhnete toho, po čem Vaše srdce touží.

Pokud je muž uvnitř i venku

Jste velmi originální a kreativní bytost. Vaše představivost nezná mezí, což vyžadujete rovněž od svých přátel. Smysl pro humor je Vám zcela vlastní, protože vtip z Vašich úst často pobaví ostatní už jen tím, jak nabourává často absurdní stereotypy života. Dokonce i když se na Vás lidé rozhněvají, stále se budete smát, protože je to dar, se kterým jste se narodili. A každý to ví.

Dalo by se rovněž říci, že máte velmi ostrý zrak ve smyslu vnímání reality, kterou tak vidíte takovou, jaká ve skutečnosti je. Malé detaily jsou pro Vás v každodenní rutině zásadní, takže se někdy může zdát, že pro ostatní je to až příliš.

Je proto nutné, abyste našli svůj klid a vnitřní harmonii. Empatie je také Vaší silnou stránkou, takže chápete své blízké už jen tím, že jste schopni vidět svět z jejich pohledu. Ačkoli nejste zvyklí se příliš otevírat, Vaši opravdoví přátelé vás milují a ve všem na Vás spoléhají.

Co jste si mysleli, že o sobě víte?

Dospěli jsme k závěru našeho malého psychologického testu. Pevně doufáme, že jsme Vás inspirovali. Anebo alespoň pobavili. Takže jaký je Váš názor, byli jste překvapeni informacemi o Vaší osobnosti? Podělte se s nimi v komentářích a nezapomeňte sdílet tento unikátní test pro své blízké a přátele. Děkujeme i za ně. (zdroj: mysticalraven.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Test osobnosti: Je muž uvnitř anebo venku? 269b - Test osobnosti: Je muž uvnitř anebo venku?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Test osobnosti: Je muž uvnitř anebo venku?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Test osobnosti: Je muž uvnitř anebo venku?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*