Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021

Čeká nás zcela zásadní pozitivní obrat, který nám přinese úspěchy a podporu. Zároveň bude ale také lemovaný těžkým náporem či konflikty, které nás přimějí k hlubokému zamyšlení, zda jsme schopni se jim do budoucna vyhnout tím, že jim nepůjdeme naproti. Ani podvědomě.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021.
Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že díky radám zkušeným se budeme koupat v radosti. Jako protipól bude ovšem nutné přijmout nemožnost cokoliv vysvětlit lidem, kteří nechtějí či nemohou chápat. Kvůli tomu se nám může kazit nálada.

Pokud zůstaneme vnitřně bezstarostní, obnovíme veškerou ztracenou energii. Toho ale vzápětí budou chtít zneužít mentální paraziti, aby si ji od nás vzali. Zvolíme boj anebo je moudře obejdeme?

Pokud zvolíme druhou možnost, nejlepší bude plně se oddat své práci. Jelikož trpělivost růže přináší, dočkáme se povzbuzení, které budeme sdílet s našimi blízkými, přáteli či kolegy.

Zároveň s nimi budeme probírat i věci, které si nepovedou tak, jak bychom si představovali. Naštěstí nás disharmonie rychle opustí, jelikož opět přijde naděje, která nám ukáže cestu.

I když i tento směr nebude vždycky pozitivní, protože dnešní doba vystavuje stopky v mnoha oblastech, my budeme uvolnění a klidní, protože víme, že jdeme správně.

A my jdeme, protože úžasná změna v našem životě je již na obzoru. Bude s tím sice spojená řada nových povinností, ale to není nic, s čím bychom si neporadili, jelikož si maximálně věříme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne lehkou nevolností, ale když se podíváme pod povrch a vzájemně se podpoříme s lidmi na stejné lodi, pochopíme, že jakákoliv nesnáz je investicí do budoucna.

Úterý

V úterý budeme díky naší odvaze a rozhodnosti středem pozornosti. Přivede nás to k novým možnostem.

Středa

Středa bude obdobná jako úterý s tím, že budeme stát před zásadním rozhodnutím.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi úspěšný. Zároveň nás přiměje k větší pozornosti, co se týče nejrůznějších detailů. Budeme sebevědomí.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude úžasným dnem, plný nové energie, podpory a nové cesty. Bude takřka mystický.

Sobota

Naše sebevědomé vykračování bude pokračovat i v sobotu. Budeme se muset ovšem smířit i s tím, že na některé věci ještě nepřišel ten správný čas.

Neděle

Neděle bude ve znamení další transformace naší mysli. Opět se pečlivě zaměříme na detaily, které rozhodnou, jak se bude vyvíjet investice do naší budoucnosti.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021 269b - Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 17. do 23. května 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*