Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020

Proces obnovy nabírá stále větší obrátky. Pokud se nám něco nedařilo, najednou se karta obrátí. Najdeme pochopení u ostatních, stejně tak se nám zlepší naše materiální zabezpečení. Prostě dojde k celkovému oživení, na které jsme tak dlouho čekali.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020.
Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ovšem upozorňuje, že nic není samo sebou. Totální regenerace sil se týká pouze těch, kteří jí šli naproti, i když už třeba nemohli. A naopak těm, kteří nešli vpřed, se jejich život ještě více ztíží. Pokud se nevšimnou pozitivních zpráv, které k nim proudí, budou se muset prodírat nepříjemnostmi.

Ale těmto lidem stejně horoskop na tento týden není vůbec určen. Naopak výhradně těm, kteří cílevědomě a zároveň bezstarostně vyšlapují svým životem. Aby jim přinesl příjemné změny, vedoucí za jejich sny, které jim pomáhají vysvětlit, kým uvnitř vlastně jsou.

Tím spíše je nezasáhne záchvat hněvu, blížící se kvůli jisté významné události, která nastane v závěru týdne. Bude velmi žádoucí udržet své ego pod kontrolou. Za všech okolností. A to i v případě, že se můžeme ocitnout uprostřed bouře extrémních emocí od hlubokého smutku až po bujaré veselí.

Je důležité si uchovat svou sílu a nezasahovat do věcí, které jdou zcela mimo nás, protože se nás vůbec netýkají, i kdyby nás chtěli do nich zatáhnout. Nenechme se. I kdyby šlo o cokoliv či kohokoliv, třeba o MimoZemšťana.

Počkejme až hromobití přejde. Buďme trpěliví a očekávejme příjemné pozitivní zprávy, které budou potvrzením, že jsme na správné cestě.


Mantra na tento týden: Proč nenechám egoisty spát?


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí začne avizovaný obrat, byť se neobejde bez vášnivých diskusí pod vlivem tíživých energií před razantní změnou počasí.

Úterý

V úterý můžeme pocítit silný nápor, což může naše síly krajně vyčerpávat. Ne všichni to mohou vydržet bez újmy na zdraví. Na druhou stranu, co nás nezabije, to nás posílí.

Středa

Ve středu se může opakovat pondělní atmosféra. My se tím však nenecháme rozhodit, protože jsme zcela bez starostí.

Čtvrtek

Čtvrtek bude silným potvrzením naší sebedůvěry, budeme se cítit hodně silní a pevní. Zároveň si budeme dobře rozumět s lidmi na stejné vlně. Na druhou stranu bude žádoucí si zachovat nadhled, abychom se nenechávali příliš unášet.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude hodně emotivní. Tato vlna zasáhne široké vrstvy společnosti.

Sobota

Sobota proto bude přemítavá, zaskočená, bude těžké jít dál. Ale co nám jiného zbývá?

Neděle

Alkoholové veselí přetrvá až do nedělního rána, ale pak přijde pád a nic se nebude dít. Opět se budeme muset přimět do kroku. Nejistého, ale nutného.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020 269b - Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. května 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*