Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021

Tento týden si vezmeme čas na rozmyšlenou a stáhneme se do ústraní, abychom mohli projít další transformací naší mysli. Díky ní definitivně ukončíme veškerá strádání a obnovíme harmonii, jejímiž příznaky bude hojnost, láska, vnitřní klid.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že si budeme užívat plné podpory, jelikož se blížíme k osudovému rozhodnutí, které ovlivní další náš život.

Čeká nás nová cesta, plná radosti a euforie. Na druhou stranu ovšem počítejme s tím, že naše rozhodnutí může naštvat ty, kteří nás chtějí ovládat a manipulovat, protože nám závidí. Naštěstí podpora našeho vyspělejšího já se bude týkat i této oblasti.

Budeme naprosto stabilní, povzbuzení úspěchem, který jsme si plně zasloužili. Jakákoliv případná diskuse s námi nic neudělá.

Onen úspěch bude natolik grandiózní, že nám zcela zásadním způsobem změní život. Obrovské povzbuzení a naděje ze šťastné budoucnosti nás budou vnitřně hladit na duši.

I když si budeme užívat plnými doušky podporu, je záhodno, abychom i nadále zůstali ostražití a pozorní. V nutných případech se obrátit na odborníky, aby nám poradili v záležitostech, na které se nespecializujeme.

Jedině tak budeme schopni žít svůj sen na 100%.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

I když nás v pondělí čeká harmonie, něco v nás může vyvolávat rozčarování. Bude zapotřebí trpělivosti.

Úterý

V úterý může nastat situace, kdy nebudeme vědět, jak pokračovat. Čekají nás velká vydání, ale to nic nezmění na našem silném vnitřním pocitu sebedůvěry, která nás vede k vítězstvím nad nepřízní osudu.

Středa

Středa bude úžasný den. Naše trpělivost se změní v naprostou bezstarostnost, protože se k nám štěstěna obrátí čelem. Takovou harmonii, která se v nás rozhostí, jsme možná ještě ani nezažili.

Čtvrtek

Ve čtvrtek si začneme zvesela vykračovat po nové úspěšné stezce, která znamená konec předchozího strádání. Jen pozor na případný hněv z rozhodnutí egoistů.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Posíleni sebedůvěrou, která nás vede od úspěchu k úspěchu, si budeme svobodně vykračovat novým způsobem životem. Přesto neztraťme ostražitost – černí rytíři číhají v záloze.

Sobota

V sobotu si budeme plně užívat sounáležitosti s lidmi, s nimiž nás pojí společný projekt. Na druhou stranu si budeme vychutnávat i samotu, díky níž si uvědomíme, že jsme již jiní než předtím.

Neděle

Neděle začne náročně, zejména po fyzické stránce, ale to se brzy v dobré a láskyplné obrátí. Jen pozor na ambice, ego si nikdy nedá pokoj.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021 269b - Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. května 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*