Význam bolesti v různých částech těla

Veškeré nemoci vznikají v naší psychice. Bolest je na tom úplně stejně. Podle části těla, kterou bolest postihuje, jsme schopni zjistit, co je příčinou v nás samotných - v myšlení, pocitech, emocích. Úkolem tohoto článku je poskytnout pouze úvodní vhled do problematiky duchovních příčin neduhů, které nás trápí. Pro bližší a podrobnější informace prosím vyhledejte patřičné zdroje, které však nemusí být zcela přesné či dokonce zavádějící. Proto se prosím řiďte především vlastní intuicí.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Je zároveň velmi důležité rozlišovat levou a pravou polovinu těla. Levá – city a emoce. Pravá – rozum a logika.

A dále nezaměňujme prosím příčinu za důsledek a důsledek příčinu, protože příčinou důsledku mohl být jiný důsledek a důsledkem příčiny mohla být další příčina.

1. Bolest v hlavě

Bolest hlavy může být způsobena náročným dnem. Je tedy důležité si každý den odpočinout a stres tak trochu odbourat.

2. Bolest krku

Pokud nás bolí krk, možná si něco nemůžeme odpustit. V takovém případě bychom se měli zaměřit na to, co na lidech milujeme.

3. Bolest v ramenou

Tato bolest může znamenat, že neseme těžké emoční břímě. Je to jako s běžnými břemeny, jen tohle není tak zřejmé. Zaměřit bychom se měli na proaktivní řešení problémů a rozložení této zátěže na ostatní lidi ve svém životě.

4. Bolest v horní části zad

Pokud nás zde bolí, nemáme pravděpodobně dostatečnou emocionální podporu. Můžeme se cítit nemilovaní a nechtění. V případě lidí bez partnera je možná čas na nějaké to rande.

5. Bolest v dolní části zad

V tomto případě máme nejspíše starosti s penězi. Možná je čas si konečně zažádat o to zvýšení platu nebo si finance začít lépe organizovat.

6. Bolest v loktech

Je spojena se schopností být v životě flexibilní. Ztuhlé paže se mohou v životě projevovat odporem vůči změnám. Dělejme kompromisy a zkusme věci trochu změnit.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


7. Bolest v rukách

Možná ostatní neoslovujeme tak často, jak byste měli. Zkusme si najít nové přátele, jít na oběd s kolegou z práce a vytvořit si nové propojení.

8. Bolest v bocích

Příliš se bojíme pohybu. To může znamenat, že jsme vůči posunutí se dál a změně. Při rozhodování jsme možná příliš opatrní.

9. Bolest v kolenou

Signalizují problémy v naší osobnosti, přesněji řečeno v roli, kterou v tomto světě hrajeme. Pokud bolest postihuje levé koleno, zdroj potíží je spíše v citové oblasti – souvisí s tím pocity nenaplněných přání/nadějí, nespravedlnosti, neuznání, závisti, že má někdo jednodušší život = nízká sebeúcta či její naprostá absence.

Pokud nás bolí naopak pravé koleno, tak je příčina v rozumu – odpovídá tomu pocit zlosti,  ale i nadutosti, pýchy („velké ego“) = chybějící pokora.

Ať už jsme se našli v čemkoliv výše uvedeném, neklesejme na mysli. Všichni se léčíme. Možná se lišíme intenzitou jednotlivých potíží, ale i ta nemusí nic znamenat v kontrastu s ostatními. Přeneseně řečeno – když dva trápí totéž, není to totéž. (zdroj: themindsjournal.com a další)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Význam bolesti v různých částech těla MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Význam bolesti v různých částech těla OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Význam bolesti v různých částech těla monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*