Význam bolesti v různých částech těla

Veškeré nemoci vznikají v naší psychice. Bolest je na tom úplně stejně. Podle části těla, kterou bolest postihuje, jsme schopni zjistit, co je příčinou v nás samotných - v myšlení, pocitech, emocích. Úkolem tohoto článku je poskytnout pouze úvodní vhled do problematiky duchovních příčin neduhů, které nás trápí. Pro bližší a podrobnější informace prosím vyhledejte patřičné zdroje, které však nemusí být zcela přesné či dokonce zavádějící. Proto se prosím řiďte především vlastní intuicí.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Je zároveň velmi důležité rozlišovat levou a pravou polovinu těla. Levá – city a emoce. Pravá – rozum a logika.

REKLAMA
muay active cream - Význam bolesti v různých částech těla

A dále nezaměňujme prosím příčinu za důsledek a důsledek příčinu, protože příčinou důsledku mohl být jiný důsledek a důsledkem příčiny mohla být další příčina.

1. Bolest v hlavě

Bolest hlavy může být způsobena náročným dnem. Je tedy důležité si každý den odpočinout a stres tak trochu odbourat.

2. Bolest krku

Pokud nás bolí krk, možná si něco nemůžeme odpustit. V takovém případě bychom se měli zaměřit na to, co na lidech milujeme.

3. Bolest v ramenou

Tato bolest může znamenat, že neseme těžké emoční břímě. Je to jako s běžnými břemeny, jen tohle není tak zřejmé. Zaměřit bychom se měli na proaktivní řešení problémů a rozložení této zátěže na ostatní lidi ve svém životě.

4. Bolest v horní části zad

Pokud nás zde bolí, nemáme pravděpodobně dostatečnou emocionální podporu. Můžeme se cítit nemilovaní a nechtění. V případě lidí bez partnera je možná čas na nějaké to rande.

5. Bolest v dolní části zad

V tomto případě máme nejspíše starosti s penězi. Možná je čas si konečně zažádat o to zvýšení platu nebo si finance začít lépe organizovat.

6. Bolest v loktech

Je spojena se schopností být v životě flexibilní. Ztuhlé paže se mohou v životě projevovat odporem vůči změnám. Dělejme kompromisy a zkusme věci trochu změnit.

7. Bolest v rukách

Možná ostatní neoslovujeme tak často, jak byste měli. Zkusme si najít nové přátele, jít na oběd s kolegou z práce a vytvořit si nové propojení.

8. Bolest v bocích

Příliš se bojíme pohybu. To může znamenat, že jsme vůči posunutí se dál a změně. Při rozhodování jsme možná příliš opatrní.

9. Bolest v kolenou

Signalizují problémy v naší osobnosti, přesněji řečeno v roli, kterou v tomto světě hrajeme. Pokud bolest postihuje levé koleno, zdroj potíží je spíše v citové oblasti – souvisí s tím pocity nenaplněných přání/nadějí, nespravedlnosti, neuznání, závisti, že má někdo jednodušší život = nízká sebeúcta či její naprostá absence.

Pokud nás bolí naopak pravé koleno, tak je příčina v rozumu – odpovídá tomu pocit zlosti,  ale i nadutosti, pýchy („velké ego“) = chybějící pokora.

Ať už jsme se našli v čemkoliv výše uvedeném, neklesejme na mysli. Všichni se léčíme. Možná se lišíme intenzitou jednotlivých potíží, ale i ta nemusí nic znamenat v kontrastu s ostatními. Přeneseně řečeno – když dva trápí totéž, není to totéž. (zdroj: themindsjournal.com a další)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Význam bolesti v různých částech těla 269b - Význam bolesti v různých částech těla  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Význam bolesti v různých částech těla  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Význam bolesti v různých částech těla  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*