Horoskop od 4. do 10. února 2019

Posíleni novou úrovní vnímání života si bez starostí vykračujeme, abychom zvěstovali skutečnost, kterou najednou vidíme. Jenže okolí nám nějak nerozumí, což nás může přivádět k pochybnostem, zda mimo nejsme právě my. Věc se má ale tak, že všichni jsou v pořádku. Jen každý vnímáme jinak velkou část společné reality, takže nás to od sebe odlišuje. A to někdy zcela diametrálně. Musíme zkrátka vnitřně přijmout, že to tak je a my to nezměníme.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. února 2019.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. února 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Je důležité, pokud nechceme zůstat osamocení, abychom sdíleli své nové zkušenosti s podobně vyspělými lidmi. Horoskop říká, že právě společná uvědomění nás mohou přivést do středu našeho jáství.

Pokud tak neučiníme, může nás nátlak okolí, že oni jsou v pořádku, ale my jsme ti magoři, krutě skolit až k onemocnění, protože s námi bude cloumat hněv. Je žádoucí jej nikoliv potlačit (nemoc) či projevit (karma), ale rozpustit. Jakým způsobem, to už je čistě na nás. Určitě se znáte již natolik, že víte, jak na to.

Možná proto je na místě jedno menší vysvětlení, čím to je, že lidé mají rozdílné schopnosti vnímání reality? Je to dáno mnohými faktory. Vrozenými, přijatými z okolí a vnitřní touhou po vědění, která nás žene do výšin a do hloubek. Ona touha je právě faktorem, na který máme vliv jen my samotní. Horoskop předpovídá, že budeme po této vnitřní touze více pátrat.

Rozhodnutí, zda i nadále na sobě Pracovat, přestože to může na první pohled znamenat stále větší odcizení od našeho okolí, je otázkou trpělivosti a pokory. Nikoliv před ostatními, ale námi samotnými. Protože když si uvědomíme, kdo se vlastně skrývá uvnitř každého z nás, dojde ke zcela zásadnímu obratu, jak budeme vnímat život. Nejen svůj, ale veškerý život. Takže to, čemu jsme doposud věřili, budeme nuceni opustit, protože na další cestě to již nebudeme potřebovat. Ba co více, je dost pravděpodobné, že by nás to brzdilo v dalším rozvoji.

Musíme opustit lítost, kterou v sobě nosíme. Chápu, že je to velmi těžké, ale nic jiného nám nezbude, pokud chceme dosáhnout rovnováhy mezi soucitem a moudrostí. Jedině tak můžeme postoupit dál. Čeká nás mnoho jiné Práce na sobě, takže je opravdu žádoucí se s přemírou soucitu vyrovnat.

Pondělí

Pondělí bude poněkud bezstarostné až mírně bláznivé, což nás může paradoxně přivádět k velmi neotřelým nápadům. Není však nutno je okamžitě uvádět do života, doporučujeme si je nechat patřičně uležet.

Úterý

Úterý bude náročné. Už od rána budeme cítit nápor ze všech stran. Pokud si uvědomíme, že je to znamením růstu, přivede nás to k novému pohledu na náš vlastní život. Vše má své pro a proti – to si prosím neustále připomínejte. Nebo Vám to bude připomínat vaše okolí, byť v přátelském duchu.

Středa

Středeční ráno může vypadat podobně jako úterní. Jen negativní nápor vystřídá nějaká ztráta. Možné energie, možná peněz, možná od obojího něco. Ale nezoufejme, už odpoledne přijde zásadní obrat.

Čtvrtek

Sebedůvěrou posílení se můžeme dostat do nechtěných konfliktů s těmi, kteří na sobě tolik nepracují, takže je vaše pokroky mohou dráždit. Je proto vhodné se ve vlastním vnějším projevu mírnit. Nikoliv potlačováním, ale kultivací směrem k ještě větší jemnosti. I když z toho někteří nemusí mít dobrý pocit ve smyslu, že to přece nejsou oni, tak jsou, jen si toho nejsou ještě vědomi.

Pátek

Vnější stimuly nás mohou přivádět až do deprese, jak se zmiňujeme v úvodu. Ale dostane se nám podpory, takže vnitřní harmonii udržíme. A to i za cenu mírného rozčarování navenek, které ale dovnitř nepronikne, protože si jej nepřipustíme. A to nás opět povýší na duchu.

Sobota + Neděle

Emotivní nános z celého týdne nás může rozlaďovat a házet do mírné deprese a pochybností ještě o víkendu. S pomocí přátel a vyššího já to překonáme, protože pocítíme naději, že se náš život mění k lepšímu.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 4. do 10. února 2019269b - Horoskop od 4. do 10. února 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 4. do 10. února 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 4. do 10. února 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*