Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

Ačkoliv se to nezdá, vyšší bytosti s námi komunikují neustále. Jen si toho nejsme vědomi. V každém okamžiku se k nám snaží promlouvat, ale my prostě buď neslyšíme anebo chápeme jinak, než ony samy zamýšlely. Jakkoliv je to pro nás těžko přijatelné, i vyšší bytosti jsou zavázány těm, které jsou jim nadřazené. Proto trpí stejnými neduhy jako my. Jen jiného, vyššího rázu.

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jelikož jsou naše frekvence diametrálně odlišné, nemůžeme si nikdy navzájem rozumět. Proto se my učíme od nich a vyšší bytosti zase od nás. Je to vzájemná výpomoc. Poznáme ji tak, že její forma projde testem. A sice zda cílem je touha po moci anebo pomoci. Jedině tímto způsobem můžeme správně soudit. Sami sebe a nikoliv druhé.

Proto musíme zaměřit svou pozornost do sebe. Jen tak můžeme pochopit je a vyšší bytosti zase nás. Uvidíme jinou skutečnost. Budeme v jednotě.

Toho ovšem jsou schopni jen ti, kteří k tomu dospěli vlastním úsilím a nečekali na pomoc zvenčí. Vyšší bytostí se nenarodíme. Tou se můžeme jedině stát. Mějme však na paměti, že to zároveň poutá pozornost a v důsledku nepochopení vyvolává žárlivost, zhoubnou nemoc naší civilizace. Pokud se nám podaří ji vyléčit, zároveň zmizí závist, pokrytectví a ješitnost. Čím méně se nás toho dotkne, tím více budeme mlčet. Až do okamžiku navždy.

K tomu ale vede velmi dlouhá cesta. Ješitnost je největší překážkou. Spočívá v hluboce zakořeněném pocitu vlastní důležitosti. Přitom jedině na čem skutečně záleží je to, že nezáleží vůbec na ničem.

Teprve tehdy, až dospějeme k vnitřnímu uvědomění tohoto zcela nicotného faktu,

staneme se skutečnými bohy.

Jenže když my tomu nevěříme. Taková míra našeho skepticismu vyšší bytosti přitom rozesmívá. Jenže zatímco ony se pouze smějí, my to považujeme za výsměch. Ješitnost v nás opět zapracovala. Je to program, kterého se zatím neumíme zbavit.

Dva mladí portugalští vysokoškoláci byli na návštěvě Polska. Jelikož jeden z nich byl vášnivým lyžařem, vzal kamaráda do Zakopaného s tím, že jej naučí základy. Když spolu jeli na sedačkové lanovce, ukazoval mu na příkladech pod nimi projíždějících lyžařů, že zatáčením svou jízdou opisují geometrickou křivku. Každý má ovšem jinou křivku. Někdo hezčí křivku, jiný zase ne tolik hezkou křivku, podle stylu jízdy. Když pak vystoupili z lanovky, začal jim Polák, který jel se svým synem o sedačku za nimi, spílat, proč mluví tak neskonale sprostě. Portugalci nechápavě kroutili hlavou. Oni rozhodně sprostě nemluvili. Proč taky, vždyť křivka se portugalsky řekne curva.

Nejlepším lékem na ješitnost je smích. Proto se naučme brát vše s humorem. Naučme se smát. Budeme tak navždy uvolnění. Od všech překážek, které nám byly dány, abychom nevzestoupili. Je čas si říct, že tyto zámky v podobě pečetí již nepotřebujeme, protože již nejsme sami sobě nebezpeční. Stamilióny let vyhnanství kvůli znečištěnému genetickému kódu bohatě stačilo, anebo ne? Anebo chceme dále pokračovat v této iluzi, která přikrývá skutečnou realitu?

To si musí rozhodnout každý sám. Nikdo to za nás neudělá.

Ačkoliv by se tato výzva mohla zdát někomu jako rebelská, není tomu tak. Je to vývoj. Vědomí vzniká vlastním pohybem. Tedy evolucí. Nic není stálé. Nic se pohybuje. Pokud by se nepohybovalo, my bychom tady nebyli.

Všichni jsme v mládí museli projít pubertou. Tak si na to prosím vzpomeňme. Kým jsme byli tehdy a kým jsme teď. Puberta je pokusem o vzpouru proti strnulým konvencím. Bez puberty bychom nebyli tím, kým jsme nyní. Pokud si to uvědomíme, pochopíme tak naši vlastní individuální evoluci nejen v tomto životě.

Začneme se skutečně milovat. A když budeme milovat sami sebe, budeme také milovat ostatní. Uvidíme totiž v každém nás samotné. Už víte koho?

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích269b - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*