Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

Ačkoliv se to nezdá, vyšší bytosti s námi komunikují neustále. Jen si toho nejsme vědomi. V každém okamžiku se k nám snaží promlouvat, ale my prostě buď neslyšíme anebo chápeme jinak, než ony samy zamýšlely. Jakkoliv je to pro nás těžko přijatelné, i vyšší bytosti jsou zavázány těm, které jsou jim nadřazené. Proto trpí stejnými neduhy jako my. Jen jiného, vyššího rázu.

eshop energie života nabízí


LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč

REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč

ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jelikož jsou naše frekvence diametrálně odlišné, nemůžeme si nikdy navzájem rozumět. Proto se my učíme od nich a vyšší bytosti zase od nás. Je to vzájemná výpomoc. Poznáme ji tak, že její forma projde testem. A sice zda cílem je touha po moci anebo pomoci. Jedině tímto způsobem můžeme správně soudit. Sami sebe a nikoliv druhé.

Proto musíme zaměřit svou pozornost do sebe. Jen tak můžeme pochopit je a vyšší bytosti zase nás. Uvidíme jinou skutečnost. Budeme v jednotě.

Toho ovšem jsou schopni jen ti, kteří k tomu dospěli vlastním úsilím a nečekali na pomoc zvenčí. Vyšší bytostí se nenarodíme. Tou se můžeme jedině stát. Mějme však na paměti, že to zároveň poutá pozornost a v důsledku nepochopení vyvolává žárlivost, zhoubnou nemoc naší civilizace. Pokud se nám podaří ji vyléčit, zároveň zmizí závist, pokrytectví a ješitnost. Čím méně se nás toho dotkne, tím více budeme mlčet. Až do okamžiku navždy.

K tomu ale vede velmi dlouhá cesta. Ješitnost je největší překážkou. Spočívá v hluboce zakořeněném pocitu vlastní důležitosti. Přitom jedině na čem skutečně záleží je to, že nezáleží vůbec na ničem.

Teprve tehdy, až dospějeme k vnitřnímu uvědomění tohoto zcela nicotného faktu,

staneme se skutečnými bohy.

Jenže když my tomu nevěříme. Taková míra našeho skepticismu vyšší bytosti přitom rozesmívá. Jenže zatímco ony se pouze smějí, my to považujeme za výsměch. Ješitnost v nás opět zapracovala. Je to program, kterého se zatím neumíme zbavit.

Dva mladí portugalští vysokoškoláci byli na návštěvě Polska. Jelikož jeden z nich byl vášnivým lyžařem, vzal kamaráda do Zakopaného s tím, že jej naučí základy. Když spolu jeli na sedačkové lanovce, ukazoval mu na příkladech pod nimi projíždějících lyžařů, že zatáčením svou jízdou opisují geometrickou křivku. Každý má ovšem jinou křivku. Někdo hezčí křivku, jiný zase ne tolik hezkou křivku, podle stylu jízdy. Když pak vystoupili z lanovky, začal jim Polák, který jel se svým synem o sedačku za nimi, spílat, proč mluví tak neskonale sprostě. Portugalci nechápavě kroutili hlavou. Oni rozhodně sprostě nemluvili. Proč taky, vždyť křivka se portugalsky řekne curva.

Nejlepším lékem na ješitnost je smích. Proto se naučme brát vše s humorem. Naučme se smát. Budeme tak navždy uvolnění. Od všech překážek, které nám byly dány, abychom nevzestoupili. Je čas si říct, že tyto zámky v podobě pečetí již nepotřebujeme, protože již nejsme sami sobě nebezpeční. Stamilióny let vyhnanství kvůli znečištěnému genetickému kódu bohatě stačilo, anebo ne? Anebo chceme dále pokračovat v této iluzi, která přikrývá skutečnou realitu?


66af4733025d6ab3d9a5858a0ab52b0f 0 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí zevnitř

499 Kč

a6399805e71c9d20201ebde1f41be9bd 0 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

03b6b10faf61186289b300d318001911 0 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

nakopne vaše hormony

393 Kč

27bafff06af1edee5debbffb4606d922 0 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč


To si musí rozhodnout každý sám. Nikdo to za nás neudělá.

Ačkoliv by se tato výzva mohla zdát někomu jako rebelská, není tomu tak. Je to vývoj. Vědomí vzniká vlastním pohybem. Tedy evolucí. Nic není stálé. Nic se pohybuje. Pokud by se nepohybovalo, my bychom tady nebyli.

Všichni jsme v mládí museli projít pubertou. Tak si na to prosím vzpomeňme. Kým jsme byli tehdy a kým jsme teď. Puberta je pokusem o vzpouru proti strnulým konvencím. Bez puberty bychom nebyli tím, kým jsme nyní. Pokud si to uvědomíme, pochopíme tak naši vlastní individuální evoluci nejen v tomto životě.

Začneme se skutečně milovat. A když budeme milovat sami sebe, budeme také milovat ostatní. Uvidíme totiž v každém nás samotné. Už víte koho?

georg

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Nejlepším lékem na vlastní ješitnost je smích monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*