Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021

Tento týden bude osudový, protože se budeme muset rozhodnout, jak jednat v určité záležitosti, která zásadním způsobem ovlivní náš budoucí život. Počítejme ovšem s tím, že ať už zvolíme jakkoliv, každá varianta bude mít své pro a proti. A v tomto případě v extrémní formě. Na jednu stranu potěšíme sami sebe a naštveme jiné, na druhou pak vyhovíme jiným, ale hněv pak budeme obracet proti sobě. Rada zní proto jednoznačně - řiďte se pouze a jen svým srdcem, které vás povede za štěstím vašeho života.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021.
Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že se budeme potkávat s lidmi na stejné vlně, podobného smýšlení a zaujetí. To nás přivede k ještě hlubšímu pohledu do podstaty naší reality, která nám umožňuje zatím pouze tak krátký pobyt v jedné inkarnaci, že nemá smysl přebývat v něčem, co nás nenaplňuje. Smyslem života je naše poslání, které jsme si přinesli do tohoto světa. Měli bychom se mu věnovat, jinak půjde o život naprosto promarněný.

Když se rozhodneme jít za hlasem svého srdce, budeme jako znovuzrození. Tuto novou a čistou energii z nitra budeme potřebovat, protože s každou životní volbou může přijít zaváhání, zda-li jsme se rozhodli správně.

Pokud se v naší mysli usadí tento stín pochybností, pohlédněme ještě více do svého nitra, kde najdeme zdroj našeptávání. Ano, je to program, který nám byl vsazen, abychom své životy nenaplňovali, protože tak to vyhovuje především vládcům tohoto systému a otrokům, kteří jim slouží.

Láska, která nás bude vést, bude z nás zářit na všechny strany. Povzbudí nás lehkostí bytí. Zároveň ale může posílit naše sebevědomí až příliš, budeme si proto muset dát na skryté ambice, které mohou být živnou půdou neúspěchu.

Každopádně láskyplné povzbuzení bude velmi silné a úspěšné. I když nás mohou čekat nepříjemné výdaje, díky naší vnitřní sebedůvěře se přes tyto nesnáze velmi rychle dostaneme.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude ve znamení lásky a nového začátku, který nás bude naplňovat božským klidem. Jen si dejme pozor na zmiňované ambice.

Úterý

Úterý bude dnem pozitivního obratu a nového začátku.

Středa

Středa bude náročná, plná disharmonie. Nakonec vše ale dobře dopadne.

Čtvrtek

Čtvrtek se bude odehrávat ve světle materiální hojnosti a naplňování cílů. Naše mysl projde další z řady transformací, které vedou k úspěchům. Uvidíme dál prozřetelně do budoucnosti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek nejdříve budeme muset něco ukončit, abychom opět mohli obnovit v sobě harmonii. I když se na náš budou hrnout povinnosti, budeme velmi lehcí a uvolnění.

Sobota

V sobotu pozor na konflikty. Čeká nás slušný nápor, udržujme se proto v meditativním klidu, ať nás vůbec nic nerozhodí.

Neděle

Začátek dne může být poněkud zmatený, ale vnitřně budeme v naprosté harmonii a hojnosti. Můžeme se dostat do slovních šarvátek, ale pokud zaujmeme moudrá stanoviska, nic nás nemůže vyvést z rovnováhy.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021 269b - Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 5. do 11. dubna 2021  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*