Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020

Přestože se nám může zdát, že nás nikdo nebere vážně, z čehož můžeme dostat depresi, je to pouze iluze. Žádné změny nejsou náhlé. Probíhají vždy nejdříve pod povrchem, aby se nakonec jakoby znenadání projevily v naší realitě a zaplavily nás mocnou podporou a nebývalou radostí.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

299 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč


Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020.
Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že je proto žádoucí se obrnit trpělivostí a vyzbrojit se bedlivou pozorností, abychom spatřili zpočátku nenápadný nový směr.

Poznáme jej tak, že jistá záležitost skončí, abychom mohli vidět alternativu, která nám umožní plně se ponořit do činnosti, kterou máme rádi a která nás naplňuje harmonií a láskou.

Zároveň nás budou potkávat úspěchy, přestože mnohým lidem nemusí nic říkat. Nás to ale nijak nevyvede z míry, protože budeme plní obnovené energie a hlavně zcela bezstarostní.

Brzy se totiž štěstěna obrátí čelem k nám. Bude se nám upřeně dívat do očí, jak s její náklonností naložíme. Pokud její požehnání pochopíme jako impuls ke klidu a rozvážnosti, naše vnitřní sebedůvěra rázem vzroste.

Takže buďme zcela bez starostí, všechno běží tak, jak má.


Mantra na tento týden: Neubližuj znamená žít a nechat žít.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude náročné, protože nás čeká mnoho drobných nepříjemností, které nám bude ztěžovat den do lehké deprese. Marné budou naše apely. Pokud ale uvnitř zůstaneme rozhodní, nic nás nerozhodí.

Úterý

V úterý se budeme držet spíše v ústraní. Odpoledne ale spatříme naději. Budeme muset jít k ní naproti, aby se naplnila.

Středa

Nepříjemnosti nás budou provázet i ve středu, což nás může znervózňovat. Stres nakonec zvládneme překonat, naše sebedůvěra půjde nahoru.

Čtvrtek

Ve čtvrtek skončí jistá záležitost, čímž uvolní místo pro nadějný obrat, který nás zároveň přivede k zásadnímu rozhodnutí, podle něhož se bude odvíjet náš další život.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek vypukne avizovaná radost, která nás velmi razantně posílí a prodchne neuvěřitelnou lehkostí našeho bytí, protože se nám otevře okno, kterým uvidíme do vlastní budoucnosti.

Sobota

V sobotu vykročíme novým směrem. S klidem a intenzivní napojením na vyšší já. Budeme jiní než doposud.

Neděle

Neděle bude velmi stabilní, mírně podporující. Jelikož vidíme pod povrch, vnímáme příjemné zprávy, že naše investice se velmi brzy zúročí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 25. do 31. května 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ERYTHRITOL 400 g

nahradí bílý cukr

119 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*