Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021

Na jednu stranu se dočkáme povzbuzení, ale na druhou můžeme propadat konfliktům. Bude to velmi náročné období, doslova natlakované nepříjemnostmi. Jedině plné uvědomování si své vlastní osobnosti nám přinese ochranu před náporem hněvu, který se na nás řítí. Vytvořme si proto ochranný štít, přes něhož žádný útok neprojde.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021.
Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že díky našemu vnitřnímu posunu nám bude přáno více než doposud. Dostaneme se na novou cestu, která bude stabilní, plná podpory přátel a našich blízkých.

Zažijeme nebývalý klid, který budeme obzvlášť potřebovat, protože míra nedorozumění ve společnosti bude krajně vzrůstat. Věci budou mít tendenci se komplikovat. Cokoliv, co budeme dělat, nás bude stát několikanásobné úsilí než je běžné. V extrémních případech může dojít až k totálnímu vyčerpání organismu, který tento nápor nemusí vydržet. Příznivý obrat je ale už na cestě.

Bude se nést ve znamení ukončení současných obtíží a navození opětovné harmonie a hojnosti, protože budeme mít podporu svého vyspělejšího já. Ale jen za předpokladu, že mu budeme pečlivě naslouchat a slevíme ze svých nároků.

Pamatujme na to, že se nám to náramně vyplatí, protože štěstěna nás pak bude provázet velmi dlouhou dobu, pokud budeme schopni maximálního sebeovládání v situacích, které hrozí vyhrocením. Pokud to zvládneme, bude se nám dařit.

Je nutné si ale uvědomit, že jakákoliv spanilá jízda má svou odvrácenou stranu. Zkrátka za všechno je nutné zaplatit, ať už financemi anebo energií. Jedině tak se můžeme posunout vpřed.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do nového týdne vpadneme zcela bezstarostní, což se ale záhy změní, jelikož nás čeká obrovská námaha s věcmi, které jdou jinak skoro samy. Připravme se proto na vášnivé diskuse, které nás bude tímto dnem provázet.

Úterý

Úterý bude láskyplné, harmonické a v hojnosti. Byť všechno má své pro a proti.

Středa

Středa bude pokračování úterý až na jistý moment, který nás může znervóznit. Pokud budeme dostatečně trpěliví, dokážeme se přes to přenést a zajistit si přízeň hojnosti.

Čtvrtek

Čtvrtek bude kritický, protože nás čekají nepříjemnosti, které mohou vyústit do konfliktu. Bude proto dobré zachovat maximální sebedůvěru a opevnit se v sobě. Díky tomu zvítězíme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začne nepříjemnými výdaji, ale to brzy pustíme z hlavy, protože láska hory přenáší. Pokud budeme obezřetní, opět se poneseme ve vítězném módu.

Sobota

V sobotu nás opět čeká rozhodnutí, jak se zachovat v určité kritické situaci. Pokud se rozhodneme trpělivě, čeká nás opět příliv lásky a naprostého uvolnění.

Neděle

Neděle může být po fyzické stránce poněkud náročná, ale jinak budeme zažívat úspěchy. Silná energie nás bude pohánět směrem k materiální hojnosti a seberealizujícímu uspokojení.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021269b - Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 22. do 28. března 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*