Co to znamená být multidimenzionální bytostí?

Co je to multidimenzionální bytost? Naším jazykem je to opravdu těžké vysvětlit, protože toto téma není v naší slovní zásobě nijak zakořeněno.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Dimenzionálnost může být jako kapka v oceánu nebo vlna. Je vlna součásti oceánu nebo existuje samostatně? Existujete odděleně od božského srdce nebo jste jeho součástí? I když se může zdát, že odpověď je nasnadě, mějme na paměti, že dosud jsme přijímali tezi, že existujeme odděleně a strach a nedostatek je normální.

Pokud přijmu, že neexistuji odděleně od božského srdce nebo energie vědomí, pak musím přijmou také to, že disponuji stejnými vlastnostmi a božskými silami jako božská bytost a není tak místo pro strach a odloučení.

Může temnota existovat na slunci?  Ne. Pokud tuto skutečnost přijmu, znamená to, že jsem multidimenzionální a existuji tak ve všech rovinách vědomí zároveň, bez omezení, vně i uvnitř časoprostoru. Jsem i nejsem. Pokud to nepřijmu, pak žiji omezen svou vlastní myslí a porozuměním a jsem vždy vystaven napospas citům a názorů ostatních, realitě narození a smrti, a všemu, co je spojeno s omezených pochopení sebe sama.

Při změnách, kterými procházíme, při procesu vzestupu, kterých procházíme, je tomu opravdu tak, že opouštíme třetí dimenzi? Všechny dimenze jsou propletené do sebe, jako vlákna v oděvu. Jak již bylo řečeno, stoupáme do vyšších rovin vědomí či dimenzí, a nebudeme na sebe pohlížet jen prostřednictvím chápání fyzické reality.

Právě teď, ať už jsme kdekoli, s námi sdílejí prostor bytosti z mnoha rozměrů, a jen proto, že si toho nejsme vědomi neznamená, že to tak není.

Dimenze nejsou o fyzické realitě, ale jsou spíše jako ruská matrjoška – jdeme do hloubky spíše než do dálky. Jako příklad je možné uvést všechny domorodé kmeny na Zemi. Ty žijí blíže k tomuto uvědomění a díky tomu zůstaly v kontaktu s vyššími stavy vědomí.

Jejich učení a rituály jsou založeny na tom, jak k těmto rovinám vědomí přistupovat v lidském těle, a také nám připomínají, že my všichni jsme schopni k naší domorodé podstatě přistupovat v nás samotných. Jejich přirozené učení přežilo nápor nevědomosti a zapomnění.

Může tisíc let letět skrze vesmír a zůstat ve stejné realitě, nebo mohu v okamžiku získat přístup k hloubce vlastní bytosti a světům a vesmírům, které si ani nedokážu představit. To znamená být dimenzionální, světy ve světech a vesmíry ve vesmírech. Jedná se o nikdy nekončící příběh a samozřejmě nikdy nevzniká. Je rozpoznán vědomím, které se probouzí do sebe sama, a pohlíží na sebe jako na stvoření.

Proto bylo na začátku řečeno, že je víceméně nemožné to vysvětlit slovy a jejich významem. Všechna tato slova jsou cestou k vedení mysli k hlubšímu porozumění, protože mysl je znalostí a jen skrze mysl můžeme dosáhnout vší moudrosti. (zdroj: aroscrystosnews.wordpress.com)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*