Co to znamená být multidimenzionální bytostí?

Co je to multidimenzionální bytost? Naším jazykem je to opravdu těžké vysvětlit, protože toto téma není v naší slovní zásobě nijak zakořeněno.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

odstraní záněty

139 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Dimenzionálnost může být jako kapka v oceánu nebo vlna. Je vlna součásti oceánu nebo existuje samostatně? Existujete odděleně od božského srdce nebo jste jeho součástí? I když se může zdát, že odpověď je nasnadě, mějme na paměti, že dosud jsme přijímali tezi, že existujeme odděleně a strach a nedostatek je normální.

Pokud přijmu, že neexistuji odděleně od božského srdce nebo energie vědomí, pak musím přijmou také to, že disponuji stejnými vlastnostmi a božskými silami jako božská bytost a není tak místo pro strach a odloučení.

Může temnota existovat na slunci?  Ne. Pokud tuto skutečnost přijmu, znamená to, že jsem multidimenzionální a existuji tak ve všech rovinách vědomí zároveň, bez omezení, vně i uvnitř časoprostoru. Jsem i nejsem. Pokud to nepřijmu, pak žiji omezen svou vlastní myslí a porozuměním a jsem vždy vystaven napospas citům a názorů ostatních, realitě narození a smrti, a všemu, co je spojeno s omezených pochopení sebe sama.

Při změnách, kterými procházíme, při procesu vzestupu, kterých procházíme, je tomu opravdu tak, že opouštíme třetí dimenzi? Všechny dimenze jsou propletené do sebe, jako vlákna v oděvu. Jak již bylo řečeno, stoupáme do vyšších rovin vědomí či dimenzí, a nebudeme na sebe pohlížet jen prostřednictvím chápání fyzické reality.

Právě teď, ať už jsme kdekoli, s námi sdílejí prostor bytosti z mnoha rozměrů, a jen proto, že si toho nejsme vědomi neznamená, že to tak není.

Dimenze nejsou o fyzické realitě, ale jsou spíše jako ruská matrjoška – jdeme do hloubky spíše než do dálky. Jako příklad je možné uvést všechny domorodé kmeny na Zemi. Ty žijí blíže k tomuto uvědomění a díky tomu zůstaly v kontaktu s vyššími stavy vědomí.

Jejich učení a rituály jsou založeny na tom, jak k těmto rovinám vědomí přistupovat v lidském těle, a také nám připomínají, že my všichni jsme schopni k naší domorodé podstatě přistupovat v nás samotných. Jejich přirozené učení přežilo nápor nevědomosti a zapomnění.

Může tisíc let letět skrze vesmír a zůstat ve stejné realitě, nebo mohu v okamžiku získat přístup k hloubce vlastní bytosti a světům a vesmírům, které si ani nedokážu představit. To znamená být dimenzionální, světy ve světech a vesmíry ve vesmírech. Jedná se o nikdy nekončící příběh a samozřejmě nikdy nevzniká. Je rozpoznán vědomím, které se probouzí do sebe sama, a pohlíží na sebe jako na stvoření.

Proto bylo na začátku řečeno, že je víceméně nemožné to vysvětlit slovy a jejich významem. Všechna tato slova jsou cestou k vedení mysli k hlubšímu porozumění, protože mysl je znalostí a jen skrze mysl můžeme dosáhnout vší moudrosti. (zdroj: aroscrystosnews.wordpress.com)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co to znamená být multidimenzionální bytostí? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*