Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme

Lucidní snění je schopnost žít vědomě i ve snech. Nemusíme tak být odkázáni na libovůli snové aktivity, ale můžeme si cíleně vybírat, o čem si necháme zdát. Kouzlo lucidního snění je v tom, že můžeme opravdu cokoliv.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme.
Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lucidní snění může provozovat každý, kdo umí ovládat svou mysl. A i to se lze tréninkem naučit. Všichni k tomu máme předpoklady. Základem je umět nechat proudit své myšlenky a pouze je sledovat. Pokud tohle zvládáme, tak dalším stupněm je naučit se vybrat si jednu myšlenku a na ni se soustředit. Celé je to o umění koncentrace a rozlišování.

Pokud tohle zvládáme, tak máme předpoklady, že se zvládneme ovládat i ve snu a dokážeme ho uchopit do svých rukou. Zdá se to celé snadné, ale je to opravdu o tréninku a vysokém soustředění se na to, co opravdu chceme. Protože lucidní snění je o tom, že víme, co chceme. Je to o tom, co si chceme ve snu zkusit a realizovat.

Lucidní snění je způsob, jak žít vědomě i v noci

Když zvládáme ovládání mysli, tak můžeme přistoupit k lucidnímu snění. Často se doporučuje pro snadnější identifikaci toho, že jsme ve snu, nacvičit tzv. automatizaci mysli. Jde o to, že si během dne spojíme určitý předmět s uvědoměním si, zda jsme v realitě či nikoliv.

REKLAMA
lucidní snění - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme

Nejčastěji se jedná o ruce nebo o nějaký předmět na ruce. Takto během dne, když své ruce či daný předmět vidíme, se zastavíme a uvědomíme si, že jsme v realitě. Pokud se nám pak ve snu vybaví ruce či daný předmět, tak jsme schopni rychleji si uvědomit, že sníme a začít svůj sen řídit. Dokážeme si tak rychleji uvědomit, že informace, které nám sen předhazuje, nejsou pravdivé.

Samotné přejití do lucidního snění je pak snadné v tom, že se stačí před spaním uvolnit a usnout s vědomím, že chceme prožít lucidní snění. Dostaneme se do snu, kde když si uvědomíme, že se jedná o sen, tak ho můžeme okamžitě změnit na lucidní snění. V takovou chvíli se mysl osvobodí od tématu snu. Víme, že jsme stále ve snu, ale můžeme si dělat, co chceme.

V takovou chvíli můžeme dělat vše, o čem přes den jen sníme. Můžeme si plnit své touhy a vyzkoušet si nevšední činnosti jako je třeba létání. Vytváříme si tak svět, který je nám příjemný a zážitky, po kterých toužíme. Lucidní snění je bez omezení, která v běžné realitě zažíváme. Podstatou však zůstává, že musíme vědět, co chceme, jinak se opět spustí běžné snění, ve kterém se necháváme vést.

Přírodní prostředky na lucidní snění

Lucidní snění má možnost zažít každý. Jde jen o to, umět tento stav probudit. Kromě výše zmíněného postupu lze lucidní snění podpořit pomocí řady přírodních prostředků.

Absolutně nejsilnějším pomocníkem je směs monoatomických prvků příznačně nazvaná Lucidní snění. Dokonale vyvážená kombinace platina, zlata, stříbra, rhodia a ruthenia činí lucidní snění mnohem snadnějším. Bere se tři hodiny před spaním, čtvrtina kapátka.

REKLAMA
lucidní snění - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme
Dalším přírodním prostředkem, který nám pomůže navodit lucidní snění, je modrý leknín. Jedná se o posvátnou rostlinu Egyptu, která byla spojována s bohem slunce Ra a má tak přinášet světlo.

Modrý leknín je považován za symbol znovuzrození. Užívá se extrakt z jeho modrobílých až fialových květů a stačí si ho dát opravdu trochu večer před spaním. Čím vyšší dávkování, tím je jeho účinek intenzivnější.

A posledním pomocníkem, který umí podpořit lucidní snění, je jesenec. Z této rostliny se užívají semínka. Jesenec umí navodit stav vědomých myšlenek a zvýšeného soustředění. Díky tomu nám pomáhá snadněji vyvolat lucidní snění.

Tento jeho účinek lze však využít i při denním fungování, kdy potřebujeme pocítit příval energie a lépe se soustředit na detail. Jeho účinek je opravdu intenzivní. Je považován za stimulant, který zlepšuje náladu a paměť.

Jesenec se užívá tak, že se rozžvýkají jeho semínka, která se pak sní. A stačí opravdu několik semínek, aby člověk pocítil jeho okamžitý účinek.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme 269b - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Lucidní snění nám umožňuje prožít vše, po čem toužíme  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*