Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020

Jakékoliv úsilí nebude mít žádný smysl. Jediné, co nám zbývá, je trpělivě překonat veškeré útrapy, které nás čekají. Pozor bychom si měli dát na exponenciální růst aktivity egocentriků a egoistů, tedy pitomců, chcete-li.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020.
Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude nutné si najít novou cestu životem, protože ta stará prostě už nebude fungovat. Bude definitivně zbořená. Čím dříve se rozhodneme jít novým směrem, tím dříve si uvědomíme, co je pro nás důležité. Bude zapotřebí hodně silná vůle, která nás dovede k naplnění našeho nitra láskou.

Ocitneme se v jiném, rozšířeném stavu vědomí, které způsobí další transformaci naší mysli. Uvidíme mnohem dál do budoucnosti, takže budeme v přítomnosti jednat naprosto jistě a bezpečně. Pro nás i pro ostatní, protože budeme vědět.

Naše sebevědomí značně vzroste díky vítězství, kterého se nám podaří dosáhnout. Odměnou bude nahlédnutí pod povrch této reality. Na jednu stranu nás to uvede mezi skutečné zasvěcence, na stranu druhou si budeme těžko zvykat, že nyní už nebudeme schopni nevědomým lidem vysvětlit naprosto nic, protože jejich vědomí se již definitivně přesunuje do sféry jiné planety, kde se s nejvyšší pravděpodobností narodí v dalším životě.

Systém na této planetě se tak bude moci pomalu zotavit, protože se zbaví těch, kteří odmítají růst. Zmoudření není možné bez krize, tedy bez konce etapy, která nám dala již vše, co mohla.

Cesta k harmonii na Zemi je tak zahájena.


Mantra na tento týden: Vím, co je podstatou.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude ve znamení bytostného spojení s naším vyspělejším já. Přichází tak naše pronikavá proměna, která nás přivede na novou cestu, plnou hojnosti a volnosti. Zároveň se ale budeme muset připravit na skutečnost, že lidé, kteří k této transformaci nedospěli, protože na ní nepracovali, se mohou dostávat do záchvatů hněvu. Nejlepší variantou z naší strany bude nezúčastněnost, protože jim pomoci nelze.

Úterý

Úterý bude oním osudným dnem, kdy se všechno zastaví. Nic nebude dávat smysl. Je nutno zařadit trpělivost na nejvyšší stupeň.

Středa

Ve středu se budeme držet stranou veškerého dění, protože naše cesta je naprosto odlišná. Vyniká naší moudrostí.

Čtvrtek

Čtvrtek bude dnem zvýšeného stavu vědomí, které bude mít za následek změnu našeho uvažování. Jen pozor na ego a jeho skryté ambice.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Budeme se opět držet stranou, společností bude vládnout konfliktní atmosféra. My jsme ovšem klidní, uvolnění, v hojnosti.

Sobota

Tento náš spanilý stav bude pokračovat i v sobotu, zatímco společnost může upadat do deprese.

Neděle

A stejně tak i v neděli budeme božští, což bude znamenat také zvýšení naší přísnosti, protože nás chrání před napadením.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020269b - Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 12. do 18. října 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*