Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019

Domov. Ve všech jeho možných podobách bude domov bytostným tématem tohoto týdne. Pod pojmem domov ale nechápejme něco fyzického, kde třeba bydlíme, ale jakýkoliv stav naší duše, kdy se cítíme v naprostém bezpečí. A kde sdílíme s ostatními velmi podobné pocity, protože nás nerozdělují naše ega.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019.
Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že díky uvědomění si našeho nejsvatějšího útočiště najednou poskočíme na vyšší energetickou úroveň a tudíž se všechno rázem změní. Náš život dostane úplně jinou dimenzi. Šťastnou dimenzi.

Čeká nás pozornost okolí, které bude tento obrat vnímat a zároveň kriticky posuzovat, což nás může poněkud vyčerpávat. Jelikož si ale budeme uvědomovat napojení na nový energetický proud, nezasáhne nás to natolik. A pokud přece jen ano, doporučujeme se držet v povzdálí, i kdyby se vás kdokoliv snažil do čehokoliv zatáhnout.

Nenechte se, ani kdyby šlo o největší nespravedlnost na světě. Je to test.

Pokuste se vyvážit svůj soucit s moudrostí a vaše mysl se transformuje.

Máte k tomu požehnání v podobě svaté trpělivosti.

Pokud vydržíte, již nespadnete.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Státní svátek prožijeme sice bezstarostně, ale nijak hluboce. Vlastenecké pocity nejsou nic jiného než pouta, která nás svazují.

Úterý

V úterý si uvědomíme, proč se musíme být častěji sami, aby se nám dostalo nových vizí a myšlenek. Zároveň nás to ale může bolet, protože to může zároveň znamenat konec jisté naší etapy života, spočívající v socializaci v nejrůznějších odstínech.

Středa

Středa bude velmi úspěšná, harmonická, láskyplná, jásavá, byť s jistou podivnou příchutí, spočívající v záležitosti, která vyjadřuje opak známého úsloví „není vítězů ani poražených“. Zkrátka zatímco v něčem zvítězíme, v jiném zase budeme muset ustoupit, abychom zachovali rovnováhu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek možná právě proto budeme muset něco obětovat, abychom zůstali v harmonii. Zároveň bude tento den ideálním pro ukončení všech neplodných aktivit včetně teprve plánovaných.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když se do pátku probudíme ne zcela sví, během dne se naše situace obrátí, protože se budeme moci navzájem podpořit. Všechno bude fajn, není třeba si dělat starosti.

Sobota

Sobota se nám proto bohatě odmění. Náš vzestup na vyšší přející energetickou hladinu bude dokonán. Jen je nyní žádoucí, abychom si tuto hladinu udrželi.

Neděle

Neděle bude odpočinková, plná naděje a příznivých zpráv. Něco mystického před námi se otevře. Rozšíří se nám vědomí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019 269b - Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 28. října do 3. listopadu 2019  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*