Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019

Proč se dějí věci, které se dějí? Proč vůbec žijeme? Jaký to má celé smysl? Proč jsme každý na jiné úrovni, ale hrajeme si všichni společně navzájem? Tyto existencionální otázky nám mohou probleskovat v mysli tento týden. Jelikož na ně neexistuje jediná univerzální odpověď, budeme mít tendenci se opevnit ve věcech, o kterých se domníváme, že jim rozumíme přesně. Především závěr týdne nás vyvede z omylu.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

CORDYCEPS FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019.
Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že budeme pod obrovským náporem, který má prověřit, zda jsme schopni kráčet novou cestou. Sice úspěšnou a odměňující, ale zároveň velmi náročnou. Přichází naplnění všech tužeb, včetně skrytých, se všemi pro a proti.

Pro budou vítězství, ve které jsme tak dlouho doufali. A budou opravdu mocné.

Na druhou stranu má všechno svůj stín. Úspěchy nás mohou naplnit naprostou bezstarostností, ale také depresí, že nežijeme tak duchovně, jako předtím. Jenže i to je součástí zkoušky, jejíž podstata spočívá v tom, že všechno Jedno jest.

Útěchou budou lidé, kteří budou procházet něčím podobným, co my. Takže nebudeme v tom úplně sami.

To nás hodně povzbudí, upevní tím nejlepším způsobem, takže budeme opět silnější ve všech možných podobách.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude sice velmi náročné, po psychické i fyzické stránce, ale zároveň rovněž harmonické, co se týče naplňování našich tužeb. Přestože diskuse mohou být velmi vzrušené, paradoxně díky nim dojdeme k vnitřnímu klidu.

Úterý

Úterý bude velmi zajímavé, protože dojde k transformaci naší mysli. Najednou svůj život uvidíme jinak, v jiných barvách a souvislostech. Ocitneme se tak na nové cestě, která je lemována naší odvahou. Tento den bude plný příznivých zpráv.

Středa

S nebývalým klidem vstoupíme do středy. Sice nás čeká zkouška, která nám poněkud rozhodí emoce, ale to brzy přejde, protože se z ničeho nic objeví energie lásky, která nás zvedne do výšin.

Čtvrtek

Čtvrtek bude po dnech hojnosti spíše průměrný, nijak výrazný, jakoby se nic nedělo. Ale jen zdánlivě. Ono se děje, ale pod povrchem, v našem podvědomí, kam proudí instrukce pro náš další život. A proto buďme v tento den trpěliví, všechno přijde.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude odpočinkovým dnem. Ale zároveň dnem velkých rozporů. Na jednu stranu budeme zažívat vnitřní harmonii, která ovšem nepronikne do všeho, co nás obklopuje. Zejména se to týká našich blízkých, kteří se nemusí cítit podobně jako my. Proto jim prosím buďme oporou. Sice přísnou, důslednou, ale byť to zní jakkoliv neslučitelně, v pátek pochopíte, že opora může mít i tyto přívlastky.

Sobota

V sobotu se páteční události mohou ozývat podivnou pachutí, ale to brzy přejde, pokud budeme dostatečně důslední, abychom se jí zbavili. Ideální proto bude vyrazit ven a jen tak bezcílně se toulat, protože se nám uleví.

Neděle

Neděle bude opět dnem velkých rozporů. Čeká nás velká pozornost našeho okolí, což nás bude naplňovat harmonií. Zároveň tato pozornost bude spíše povrchní, takže nepovede k ničemu zásadnímu. Až na pár světlých okamžiků, které nás opět přivedou k povědomí, že se nemusíme ničeho bát.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. listopadu 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

REISHI prášek 100 g

silná imunita

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*