Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019

Konečně přijde slastný okamžik, na který jste tolik čekali. Vše, po čem jste dlouho toužili a na čem jste pracovali, se tento týden naplní. Bohatství, obdiv, sláva, porozumění s lidmi na stejné vlně, vítězství.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019.
Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ale zároveň varuje, že všechno má svůj rub a líc. Jako protiváhu čekejte hněv a závist od všech, kteří neumějí být trpěliví a důslední. Buď se zákonům této reality teprve učí anebo ještě ani nezačali, protože čekají, že zázraky se dějí samy od sebe. Tudíž vše, co se podaří vám, budou brát jako nespravedlnost. Počítejte s tím, že čím vyšší bude váš zisk, tím silnější bude protiútok.

A proto buďte blahosklonní a klidní ke všem těmto nešťastníkům, kteří zatím ještě neumějí hledat štěstí a lásku v sobě. A zároveň se prosím ani nesnažte promlouvat jim do duše, protože to za prvé nemá žádný smysl a za druhé si můžete akorát vykoledovat zbytečný konflikt.

Pokud jejich úroveň odpovídá závisti a nenávisti, buďte jim prosím dobrými učiteli. Ať se tyto vlastnosti naučí odžít tak, aby sami přišli na pro ně v tuto chvíli nepochopitelný fakt, že právě tyto jejich vlastnosti jsou strůjcem jejich neštěstí. A tudíž aby se jich dobrovolně vzdali.

Prostě se na ně jen tak soucitně dívejte a neříkejte vůbec nic.

Výše uvedené se pokuste opravdu zapamatovat, protože systém bude trpělivě tak dlouho čekat na svou příležitost, jak vám postavit tento test do cesty. Zatímco jemu to nebude dělat žádné potíže, protože je tak naprogramovaný, pro vás to bude o to těžší zápas.

Takže i když ze svého mlčení možná nebudete mít dobrý pocit, vězte, že to je nejlepší věc, kterou můžete učinit. Ovládejte se a naplní vás nevídanou silou, kterou ještě neznáte. Ona ve vás již dávno je, ale stále čeká na své probuzení.

Ukončete vše, co vás brzdilo, protože od toho týdne již žádnou brzdu nepotřebujete.

Jedete na plný plyn, protože nic jiného už ani nezbývá.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí budete potřebovat naprostou oddanost svému vnitřnímu záměru. Nenechte se ničím zmást, vykolejit či nahněvat. Byť to může být náročné sebevíc.

Úterý

Úterý bude o trpělivosti a těžkém vnitřním zápasu, jelikož zásadní změna se blíží. A když přijde, všechny starosti zmizí, takže dosud neprobuzená síla vyraší ven.

Středa

Ve středu bude zápas pokračovat, přidají se k němu diskuse, některé poměrně dost vášnivé. Buďte ale rozhodní a neústupní ze svých morální zásad dobra. Zároveň neplýtvejte perlami tam, kde je nikdo neocení, protože mohou vyvolat akorát tak hněv.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi obohacující, jelikož se dočkáte přímého spojení mezi duší a egem, bez zbytečných zkreslení. Sebejistota vzroste. Jen si dávejte pozor, abyste nad ní neztratili kontrolu a nestala se z ní umíněnost.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na nepřejícnost a závist těch, kterým se nebude líbit, jak se vám začalo dařit. Vůbec si jich nevšímejte, zůstaňte pevní. Jeďte na výlet, investujte do sebe.

Sobota

Sobota sice začne menší disharmonií, ale ta brzy přejde, protože jakékoliv starosti či strasti patří do koše. Den bude hodně společenský, pro některé velmi, ať už budete kdekoliv.

Neděle

Neděle může začít opět menším rozladěním, ale když se vzchopíte a stejně jako v sobotu všechno zlé hodíte za hlavu, budete dobří a šťastní. A o to v životě jde, což?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019269b - Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 11. do 17. listopadu 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*