Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019

I když začátek týdne začne poměrně solidně, stále v nás bude přetrvávat pocit, že všechno není úplně v pořádku. Není divu, je to totiž předzvěstí obratu, který se brzy dostaví. Závěr týdne ovšem bude velmi hektický, takže může docházet k výbuchům hněvu. Je proto žádoucí udržet sebekontrolu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se nám podaří zůstat v klidu, začneme vnímat tichý hlas naší intuice, která nám bude posílat jeden nápad za druhým. A ty skutečně budou stát za to. Horoskop na tento týden upozorňuje, že lidé okolo nás to budou cítit, takže budeme zároveň energeticky poutat pozornost. Záleží jen na nás, jak s ní naložíme.

Může se stát, že vize, kterých se nám dostane, budou muset na svou realizaci nějaký čas počkat. Doporučujeme proto si je napsat a umístit na stěnu u svého pracovního místa, ať je máte každý den před sebou. Dřív nebo později se cesty k nim začnou stále zřetelněji objevovat.

Stejně tak budete poznávat nové lidi, kteří vám s naplněním vizí pomohou.

Velmi bude záležet na tom, abyste se všichni jednoznačně shodli na společné cestě. Protože jedině tak má projekt šanci na úspěch.

A ten bude opravdu stát za to, protože vás naplní takovou silnou sebedůvěrou, jako nikdy předtím v životě.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude ve znamení menších půtek a vzrušených dialogů, ale stále v dobrém, protože půjde často o společnou věc. Bude velmi žádoucí zachovat trpělivost, protože ne všechny věci se mohou pohnout dopředu tak rychle, jak bychom si přáli.

Úterý

Úterý začne dobře, ale pak přijde zlom v podobě rozhozených emocí a možná i nečekaných finančních vydání. Může se nám zdát, že se to na nás sype ze všech stran. Prosím vydržet.

Středa

Úterý muselo být takové, protože jinak by středa nemohla být tak radostná, láskyplná a nadšená. Vše nám bude vycházet. Pokud ne, je nutno otevřít bránu, která nám v přílivu štěstí příznačně brání.

Čtvrtek

Posílení sebedůvěrou skočíme do čtvrtku zcela po hlavě a bude nám to vycházet. Nicméně odpoledne se může stát, že se ozvou ještě emoce z úterka. Seberme veškerou sílu, nadechněme se a ony se rozplynou.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek opět nebudeme vědět, kam dřív skočit. Není divu, blíží se začátek prázdnin, takže všichni šílí. Bude lepší se někam uklidit a tyto infarktové stavy v klidu přestát.

Sobota

V sobotu se opět rozezní přátelské diskuse, které mohou být místy tvrdší, než by leckterý slabý člověk mohl snést. Doporučujeme proto obrnit se a vzít vše z velmi vysokého nadhledu.

Neděle

Neděle bude už parádní, protože se ponese ve znamení obnovy sil, shledání s podobně smýšlejícími lidmi, s nimiž budeme plně souznívat. Pocítíme sebedůvěru jako nikdy předtím. Věřte si.

Pokud se v minulosti stávalo, že jste si zoufali, proč lidé nechápou tak samozřejmé věci, nyní vám to bude konečně jasné.

Každý chápeme okolní realitu ze své úrovně vědomí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019269b - Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. června 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*