Horoskop na tento týden od 6. do 12. ledna 2020

Týden bude naprosto úžasný, protože se poprvé v tomto roce projeví intenzivní spojení v komunitách, které mají vyšší poslání. Díky společnému zájmu a nalezení společné řeči se jim najednou začne mnohem lépe prosazovat vyšší principy, které jsou tak žádoucí pro rozvoj našeho světa. Vzájemná podpora navíc umocní laskavá ženská energie, proudící z naší skutečné mámy - matky Země.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Horoskop na tento týden od 6. do 13. ledna.
Horoskop na tento týden od 6. do 13. ledna. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že se nám zároveň zlepší vnímání širších souvislostí, proč se tak děje. Náš původní kritický pohled na svět se pomalu, ale jistě transformuje na schopnost nedostatky vylepšovat, což nám zároveň pomůže v dokončování vlastních cílů. Konečně pochopíme, co přesně máme dělat, aby tato spanilá jízda neskončila.

Přestože se stále můžeme potýkat s nesnázemi a nepříjemnostmi, nemají už nad námi žádnou moc, protože plně chápeme, že potíže jsou příznakem růstu, což nás bude paradoxně ještě více povzbuzovat.

Naše plavba životem se rázem změní, protože mnohem snadněji vycítíme blížící se konflikt a umně se stáhneme do pozadí, abychom nechali věci plynout námi zvoleným směrem tím, že budeme působit jako maják, který mlčí, ale svítí do dálky, a proto formuje.

Bude z nás zářit láska, která bude otvírat dveře, kamkoliv se vydáme, což bude přinášet více a více hojnosti. Na druhou stranu je za tím schovaný test, zda-li neupadneme do osidel ega. Musíme být ostražití a udržovat své lampy rozsvícené.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Hned v pondělí přijde první test, jak se vyvarovat konfliktů. Pokud přepneme na vyšší úroveň vědomí, budeme pozorní, snadno to zvládneme. Odměnou nám bude příval pronikavé posilující energie.

Úterý

V úterý bude situace z pondělí přetrvávat. Navíc jakékoliv úsilí nebude mít smysl, nechme proto věci jen tak plynout a pouze svítit.

Středa

I když uvnitř nás může zůstat lehká pachuť disharmonie minulých dní, dostane se nám podpory, pokud jsme se dokázali ovládat. Brzy se konfliktní situace uklidní.

Čtvrtek

Do čtvrtku vpadneme velmi rozhodně a sebevědomě. Protože chápeme, že všechno má své pro a proti, radostně a bezstarostně si tímto vykračujeme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Naše vnitřní pokora bude korunována pátkem, plným hojnosti a spojení s vyšším já. Přestože uvnitř můžeme pocítit negativní nápor ve smyslu, jak to všechno zvládneme, jedna věc je jistá – zvládneme, protože víme, proč se tak děje.

Sobota

Bezstarostnou náladu budeme mít i v sobotu. Ale pozor na konflikty. Na každého má podporující energie matky Země rozdílný vliv. Pokud člověk na sobě nepracuje, dívá se je ven, místo dovnitř, bude ze všech svých neúspěchů vinit své okolí. Buďme proto laskaví, ale zároveň pevní a stateční.

Neděle

V neděli můžeme mít divný pocit, že všechno není v pořádku. Emočně jsme poněkud rozhození, ale brzy se spojení s naším vyšším já obnoví. Jen pozor na zranění a nemoci. V tento den se nahromaděný stres z celého týdne může projevit na fyzickém těle.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. ledna 2020269b - Horoskop na tento týden od 6. do 12. ledna 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. ledna 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 6. do 12. ledna 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*