Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019

Tento týden se vše jakoby zastaví. Pokud jsme byli v posledních dnech centrem pozornosti, ta se nyní vrtkavě přesune někam jinam. Na druhou stranu o to více si užijeme společnosti přátel a kolegů na stejné vlně, což nás příjemně povzbudí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč


Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019.
Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že i když se budeme držet v ústraní, stále v nás bude setrvávat pocit bezstarostnosti, byť s jistou hořkou příchutí.

Takže i pokud přijde během týdne příznivý obrat, nebudeme si se svým okolím rozumět. Naše přísné apely anebo tipy na zlepšení budou dopadat do prázdna. Bez jakékoliv odezvy.

Může nás to energeticky a emotivně vyčerpávat. A v případě, že přijde kýžený zvrat, stejně se ponese ve znamení něco za něco.

Pokud budeme důslední, naplní nás to klidem, že jsme v danou chvíli nemohli udělat víc.

Někteří z nás ovšem mohou podlehnout sebelítostí anebo zbytečným konfliktům.

Doporučujeme opět nenechat se zatáhnout do něčeho, co není vaše věc, přestože to tak na první pohled může vypadat.

Zůstaňte bez starostí a zažijete nečekané finále další životní fáze.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude ještě částečně požehnané, ale během dne se život bude pomalu zastavovat. Spojení mezi lidmi se omezí na nezbytně nutné minimum.

Úterý

Úterý nás zpočátku opět pozitivně nakopne, byť s výše zmiňovanou podivnou příchutí, pak se ale potkáme s lidmi na stejné vlně, což nás příjemně naladí.

Středa

Středa bude krizová, jelikož vyvrcholí „sezóna“ vzájemného neporozumění. Odpoledne se situace v tomto směru projasní a vylepší.

Čtvrtek

Přestože uvnitř můžeme cítit stále jistou zmatenost, v životě se budeme snáze orientovat, protože pochopíme další aspekt této reality. Navede nás k jinému pohledu na naši cestu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Vnitřní chaos bude doznívat ještě i v pátek, ale my si ho již nebudeme připouštět, protože jdeme novou cestou, která je jasná a čistá, přestože má svá pro a proti.

Sobota

A díky našemu odhodlání se první plody ukáží již v sobotu. Značně pookřejeme, budeme opět nabití energií.

Neděle

V neděli ovšem přijde první test, jak jsme pevní ve svém úsilí. Jelikož dojde k prudkému pádu energie, může nás zachvacovat vnitřní hněv. Pokud se jím necháme pohltit, může se nás depresivní nálada držet hodně dlouho. A proto nenechte se ovládnout, ovládněte sami sebe.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte jej společně s objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019269b - Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 4. do 10. listopadu 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*