Monoatomické prvky nejsou pro každého

Lidská historie zaznamenala mnoho záhadných a magických věcí. Biblická mana, kámen mudrců, fontána mládí, orgonová energie, prána, chi, Svatý grál, Velká pyramida a Archa úmluvy jsou jen částečným výčtem těchto fenoménů. Zdá se, že tyto a další by mohly souviset s novou třídou materiálů, které věda nového paradigmatu identifikovala a popsala v několika posledních desetiletích.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Monoatomické prvky nejsou pro každého.
Monoatomické prvky nejsou pro každého.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V pozdních sedmdesátých létech si arizonský farmář David Hudson všiml některých velmi zvláštních hornin, když na své půdě těžil zlato. V následujícím desetiletí utratil několik milionů dolarů, aby přišel na to, jak je vyzískávat a pracovat s nimi.

V roce 1989 obdržel David Hudson patenty na tyto materiály a metody jejich získávání. Ve stejně dobu k objevu monoatomických prvků dospěli i další vědci, ale Hudson byl první, který veřejnost informoval o svých výzkumech. Během časných devadesátých lét Hudson cestoval po Spojených státech a o tom, co našel, přednášel a pořádal workshopy.

Monoatomické prvky se nacházejí všude

Tyto materiály mají různé pojměnování – ORME, monoatomické zlato, bílé zlato, bílé práškové zlato, ORMUS, m-state, AuM, microclusters a mana. David Hudson nazývá materiály, které našel orbitálně přeskupené monoatomické prvky neboli anglicky ORME. Rovněž na ně odkazuje jako na monoatomické prvky ve vysokém spinovém stavu.

Vzhledem k tomu, že Hudson patentoval svůj postup pro získávání a identifikaci těchto prvků a jelikož nebylo přesvědčivě prokázáno, zda jsou tyto materiály monatomické nebo diatomické, doporučuje se při odkazu na tyto materiály používat výrazy ORMUS a monoatomické prvky.

Materiály ORMUS nebo monoatomické prvky jsou považovány za prvky drahých kovů v jiném atomovém stavu. Následující prvky byly identifikovány v tomto odlišném stavu hmoty. Tyto prvky, s výjimkou rtuti, jsou zároveň uvedeny v Hudsonových patentech.

 • Kobalt 27
 • Nikl 28
 • Měď 29
 • Ruthenium 44
 • Rhodium 45
 • Palladium 46
 • Stříbro 47
 • Osmium 76
 • Iridium 77
 • Platina 78
 • Zlato 79
 • Rtuť 80

Všechny tyto monoatomické prvky se v hojné míře nacházejí v mořské vodě. Zdá se také, že jsou přítomny ve většině hornin, sladké vodě a ve vzduchu. Podle výzkumu Davida Hudsona mohou být tyto prvky v jejich monoatomickém stavu až 10 000krát větší než jejich kovové protějšky. Mohou existovat i další prvky, které se přirozeně vyskytují v monoatomickém stavu.

Monoatomické prvky mají nezvyklé schopnosti

Různí nezávislí vědci identifikovali tytéž materiály v tomto odlišném stavu hmoty. Dospěli k mnoha stejným zjištění. Vypozorovali, že monoatomické prvky vykazují kvantové fyzikální chování supravodivosti, superfluidity, Josephsonova tunelu a magnetické levitace. Lze tedy předpokládat, že se jedná o zcela novou třídu materiálů.

Tyto monoatomické prvky jsou rovněž přítomné v mnoha biologických systémech. Věříme, že mohou zvýšit tok energie podél akupunkturních drah a mikrotubulů uvnitř každé živé buňky.

Schopnosti monoatomických prvků byly známé v celé historii, ale jen pro zasvěcené. Několik postupů pro získávání nebo výrobu ORMUSu bylo upraveno ze starověkých alchymistických textů. Kámen mudrců a biblická mana tak mohou být jen jiná pojmenování pro monoatomické prvky. (zdroj: in5d.com)

Pro koho jsou vhodné monoatomické prvky?

Kdykoliv ze mne někdo zeptá, jaké jsou účinky a zkušenosti s užíváním monoatomických prvků, okamžitě odvětím, že je to ryze individuální. Každý jsme naprostý originál, žijeme různé osudy s rozdílným životním stylem, tudíž mnohé zkušenosti jsou naprosto nepřenositelné.

Například já osobně jsem 8 let veganem, stejně dlouhou dobu piji vodu ze studánky, užívám bylinky, zejména indické na rozvoj mozkové činnosti, nepoužívám zubní pastu s fluoridem, 20 let běhám v lese až 4 x týdně, chodím pravidelně na hory a praktikuji mnoho dalších činností, které nemá smysl zde rozvádět.

Tudíž mé zkušenosti budou zcela rozdílné od člověka, který se příliš nepohybuje, má nadváhu, pije vodu z kohoutku, bylinám se vyhýbá, konzumuje živočišné produkty, zejména maso, kouří a pije zejména tvrdý alkohol.

Ano, chápu, že to mohou vypadat jako dva extrémy, ale zdání klame. Pokud chcete skutečně využít účinků monoatomických prvků, měli byste se pohybovat, co se týče životního stylu, blíže k mým zvyklostem než k životnímu stylu velké části populace.

Tady se dostáváme k zásadní informaci – monoatomické prvky opravdu nejsou pro každého. Ony neudělají nic za nás. Jsou pouze mocnou podporou při Práci na sobě. Podobně jako tarot, který je proměnlivou mapou naší existence v této iluzorní realitě, tak monoatomické prvky jsou pomůckou na cestě růstu vědomí, které je již schopno vnímat nejen plochu, ale i hloubku a výšku.

Tedy nejsou určené pro egocentriky (musí) a egoisty (chtějí), ale pro ty, kteří kráčejí na cestě k pochopení soucitu, empatie, porozumění. Zdůrazňuji to proto, že monoatomické prvky, zejména zlato, zvýrazňují citlivost vnímání.

Například pokud je někdo necitlivý k utrpení zvířat ve velkochovech, ba co více, ještě bude nutnost konzumace masa obhajovat, jsou pro něj monoatomické prvky naprosto vyhozené peníze. Jejich potencionální účinky budou totiž kraulovat proti kódu DNA mrtvých těl zvířat, které požírá.

Jak jsem výše zmínil, účelem užívání monoatomických prvků je akcelerace růstu, což ovšem není možné na hrubohmotné stravě.

Souvislosti, které uživatelům monoatomických prvků docházejí, se totiž s takovými životními postoji naprosto vylučují. Proč tomu tak je?

Dobrá otázka.

Pokud tušíte odpověď, je pro vás užívání monoatomických prvků, zejména pak zlata, velmi vhodné.

V opačném případě nikoliv.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické prvky nejsou pro každého 269b - Monoatomické prvky nejsou pro každého  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické prvky nejsou pro každého  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické prvky nejsou pro každého  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*