Tvůrci dokumentu o Amazonii žádají o pomoc

Tvůrci nového dokumentárního filmu o Amazonii s názvem „Inside us“ vyzývají o pomoc s financováním, aby tak mohli dokončit jejich jedinečný projekt. Věří, že má šanci dosáhnout celosvětového úspěchu. Pomozme jim zdárně film, na kterém pracují již dva roky, dokončit a vypustit jej do světa.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Předem děkují za pomoc a projevenou důvěru. Podporu a důvěru tomuto projektu už projevil i známý filantrop Karel Janeček, který se rozhodl znásobit každý příspěvek zlatým řezem. Ke každé stokoruně od dárců přidá 61,80 Kč, čímž tak každý dar získává okamžitě vyšší hodnotu. Teď je tedy vše v rukách dárců.

Film The Inside Of Us sleduje osobní příběh hlavního hrdiny vydávajícího se na cestu poznání podstaty lidské existence. Útěkem ze společnosti západního smýšlení a života, jenž ho dovádí k silným frustracím, se pokouší nalézt odpovědi na základní otázky našich životů.

„Proč se lidstvo v tak technologicky vyspělé době stále nachází v enormně alarmujícím stavu naší planety? A jak tento stav můžeme sami ovlivnit? Po stopách moudrosti původních domorodých obyvatel, síle přírodního léčení a mystickém šamanismu se vydáváme až za hranice změněných stavů vědomí nám známé každodenní reality. Za pomocí tajemné liány smrti jsme bezprostředně konfrontováni tváří v tvář sami se sebou. Možná právě zde se nalézá naše odpověď,“ hovoří tvůrci filmu o jejích základních myšlenkách.

Poutavé téma komentují známí světoví odborníci jako americký psychiatr českého původu Prof. Dr. Stanislav Grof Ph.D., švýcarský antropolog a autor knihy Kosmický Had, Dr. Jeremy Narby a kvantový teoretik Dr. Amit Goswami, Ph.D.

Filmaři jednají o možnosti mezinárodní distribuce a koprodukce. Plánují on-line premiéru a také prezentaci na mezinárodních filmových festivalech.

Investovali již více než 2 milióny korun, natáčeli na třech kontinentech. Nyní potřebují pomoc každého z nás. Dokument je sice téměř hotový, ale tvůrci ještě potřebují zrealizovat kvalitní postprodukci a dokončit poslední dotáčky filmu, které jsou plánované v Ekvádoru.

– 200 tisíc je hranice finálních dotáček

– 500 tisíc finální obrazová a zvuková postprodukce včetně animací

Ideální by bylo, pokud se všichni dohromady složíme na 1 milión korun.

KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK PODPOŘÍ JEDINEČNÝ DOKUMENT A POSOUVÁ FILMAŘE BLÍŽE K JEJICH CÍLI.

Finančně podpořit můžete projekt na jeho webových stránkách www.startovac.cz/projekty/insideofus

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*