Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí

Slovo „telepatie“ pochází ze slov „tele“, což znamená vzdálený a „patia“, tedy cítění. Telepatie tedy vlastně znamená vnímání pocitů na dálku. Telepatie je komunikace dvou myslí, které dělí vzdálenost, a to bez použití pěti známých smyslů.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč


Deset základních kroků ke zvládnutí telepatie
Deset základních kroků ke zvládnutí telepatie.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Všichni jsme někdy zažili, jak funguje telepatie. Možná jste přemýšleli o někom, s kým jste nemluvili celé měsíce a najednou vám ten člověk volá. Nebo když jsou dva lidé spolu, mohou říci naráz stejnou věc. To jsou příklady mimosmyslové komunikace, jež často probíhá mezi lidmi, kteří k sobě mají blízko. Vědcům nedá spát, proto je často předmětem jejich studií.

A nyní se zaměříme na kroky, pomocí kterých lze záměrně praktikovat telepatii.

1. Vysílač a přijímač

Potřebujeme dva lidi. Jeden bude vysílající, který se pokusí vyslat myšlenky a druhý bude příjemce, který se pokusí tyto myšlenky přijmout. Před experimentem si vyjasněte, kdo bude vysílající a kdo příjemce. Pokud tak neučiníte, můžete se stát, že budete oba vysílat i přijímat. Vyhněte se zmatkům. Pro účely tohoto článku budeme předpokládat, že jste vysílající.

2. Telepatie je o víře

Nejdříve ze všeho je velmi důležité, aby vysílající i příjemce věřili, že telepatie je možná. I kdyby tomu nevěřili na 100 %, otevřený postoj je nezbytný. Nejlepší je, pokud oba účastníci nejen, že v telepatii věří, ale také si hluboce přejí, aby se uskutečnila. Pokud jste skeptičtí a dveře vaší mysli jsou uzavřené, výsledky budou slabé.

3. Fyzické uvolnění

Telepatie je nejúčinnější, pokud jsou vysílající i příjemce zcela fyzicky uvolnění. Dobré zdraví také přispívá k lepšímu soustředění. Pokud se necítíte dobře, telepatii nezkoušejte. K uvolnění využijte jakoukoliv metodu, která na vás zabírá. Můžete se zkusit několikrát zhluboka nadechnout nebo použít progresivní relaxační metodu.

4. Mentální uvolnění

Očistěte svou mysl od nechtěných myšlenek. Zklidněte ji. Nechte myšlenky přicházet a odcházet, ale nenechte se jimi vtáhnout.

Soustřeďte se na svůj cíl. Jelikož jste vysílající, soustřeďte se na vysílání svých myšlenek. Váš protějšek, příjemce, by měl svou mysl soustředit na vnímání vašich myšlenek.

Zajistěte prostředí před rušivými vlivy. Rušivé prostředí vám bude bránit v pokroku. Nejlepší výsledky umožní tiché a klidné prostředí.

5. Vizualizace

Před začátkem přenosu je důležité postupovat v souladu s předchozími kroky. Je to základ vašeho úspěchu. Zavřete oči a vizualizujte si velmi jasný obrázek člověka v roli příjemce. Představujte si, že je od vás jen pár metrů. Představujte si jej v živých barvách. Vnímejte, že je u vás. Pokud chcete, můžete se před započetím pokusu dívat na jeho barevnou fotografii. Pomůže vám to vizualizovat si jej správně.

Nyní si představte stříbrnou trubici spojující vaše mysli. Tato trubice je kanálem, kterým budou vaše myšlenky proudit k příjemci. Představujte si tuto trubici tak, že je plná energie. Vaše srdce ví, že tato trubice je velmi účinná a dobře splní svůj účel.

Mějte prosím na paměti, že vizualizace trubice není nutná. Je to jen velmi účinný prostředek, který vám pomůže se soustředit a poskytne vašim myšlenkám jasný směr. Místo trubice si můžete představit, že si s přítelem povídáte po telefonu.

6. Přenos prostřednictvím telepatie

Nyní si představte, že vaše myšlenky se přenášejí skrze trubici – z vaší mysli do mysli vašeho protějšku. Pokud chcete přenášet mentální obraz jablka, představte si jasně červené šťavnaté jablko plující trubicí. Zkuste si ten obraz vybavit tak živě, jak to jen lze. Nabijte jablko emocemi. Věřte, že telepatie je možná. Přejte si, aby vaše myšlenky dorazily k vašemu příteli. Představte si ten pocit, až se to podaří. To je stěžejní. Emoce jsou velmi mocným spouštěčem a skýtají výborné výsledky. Velmi často telepatické pokusy selžou, protože myšlenky postrádají emocionální náboj. Nevyvíjejte při posílání myšlenek přehnanou snahu. Měli byste zůstat uvolnění a vyrovnaní.

7. Kdy skončit

Při přenosu myšlenek přijde chvíle, kdy budete mít silný pocit, že myšlenky byly přeneseny. To je neklamné znamení. Kdykoliv máte tento pocit, přenos se uskutečnil. Může to trvat od několika sekund do několika minut. Pokud se tento pocit ani po 15 minutách nedostaví, můžete pokus přerušit a zkusit to později. Další zkoušení nemá smysl, neboť vaše mysl bude vyčerpaná.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí269b - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

8. Příjemce

Během experimentu by měl příjemce udržovat svou mysl prázdnou a zkoušet přijímat myšlenky, které vysíláte. Neměl by se příliš snažit. Pokud se bude nutit, aby cítil to, na co myslíte, zhatí to vaše pokusy. Jeho mysl bude nejcitlivější, když bude uvolněný a klidný. Do jeho mysli vstoupí několik dojmů. Měl by u sebe mít pero a papír a poznamenat si všechny myšlenky, které vstoupily do jeho mysli. Pravděpodobně bude mít pocit, že se je sám vytváří, ale to je v pořádku. Tak telepatie funguje.

9. Porovnejte výsledky

Jakmile je experiment u konce, porovnejte své výsledky. Zkontrolujte všechny dojmy, které si přijemce zapsal. Obsahují myšlenku, kterou jste se snažili vyslat? Čím více budete trénovat, vím přesnější výsledky se dostaví.

10. Pokus opakujte

Pokus byste měli opakovat – buď ihned nebo později. Jestliže jste dosáhli určitého úspěchu, vaše sebevědomí bude poměrně vysoké a budete chtít pokus opakovat okamžitě. Ale pokud neuspějete, nenechte se odradit a zkuste to další den. Pravidelné cvičení je nutnost, protože pouze důslednost přinese zlepšení. Můžete také střídat své role. To vám napoví, zda jste lepší vysílající nebo přijemce.

Cvičte po krátkou dobu

Každý váš pokus by neměl trvat déle než 15 minut. Jen tak vás pokusy neomrzí a neunaví. Když se cítíte nabití energií, jsou vaše telepatické schopnosti na vrcholu.

Mějte trpělivost

Jednou z nejdůležitějších podmínek experimentální telepatické práce je trpělivost. Nenechte se odradit, pokud hned zpočátku nezaznamenáte velký úspěch. Každý psychický experiment včetně telepatie vyžaduje trochu cvičení, než uvidíte výsledky. Jakmile za sebou budete mít několik dnů procvičování, začnete zaznamenávat úspěchy.

Neposlouchejte skeptiky

Život skeptika má pouze jeden účel: vykolejit ty, co věří. Držte se stranou takových lidí, protože zasejí pochyby do vaší mysli a otupí vašeho ducha. Vaše výsledky vám dokázaly, že telepatie funguje. Skeptici vám moc nepomůžou. Pokud s nimi budete sdílet své výsledky, jen vás to odradí a zbrzdí to vaše úspěchy. Své zkušenosti sdílejte jen s lidmi podobného smýšlení, pozitivními a povzbudivými.

Shrnutí

Objevování vlastních telepatických schopností je úžasná cesta. Přestože to bude zábavné a vzrušující, vypracovat si pevné základy vás bude stát čas a trpělivost. Nikdy neočekávejte hned na začátku příliš velký úspěch. Dobrou zprávou však zůstává, že telepatii se lze velmi snadno naučit a rozvíjet ji. Budete-li pravidelně cvičit, stanete se jejím mistrem! Při příjmu a vysílání zpráv docílíte správnosti a neuvěřitelné srozumitelnosti a přesnosti. (zdroj: trans4mind.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí269b - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Telepatie: Deset základních kroků k jejímu zvládnutí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

399 Kč


2 Comments

  1. Dobrý den,
    mnohokrát děkuji za návod, jak komunikovat prostřednictvím telepatie. Existuje také návod na to, jak telepatii úplně vyrušit?
    Děkuji
    Prokopová

    • Jelikož telepatie je naprosto přirozená pro zdravě fungující mozek, zkuste si prosím sama odpovědět, jak je možné ji zcela potlačit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*