Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2)

Takže nejdůležitější byla inverzní kalestenika. Měli ho (Daniela) zavěšeného hlavou dolů, zachyceného, buď pod koleny nebo za kotníky, a měl zvedat trup ke kolenům. Bylo mu řečeno, že čím více kyslíku bude v jeho krvi, o to víc posílí cirkulaci v epifýze. Čím více krve přitékalo do jeho šišinky mozkové, tím zlepšovaly jeho schopnosti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování prvního dílu.

DW: Kdyby kdokoli podstoupil takové ‚ošetření‘ nebo trénink jako ty, myslíš si, že by měl stejné zážitky jako Ty? Nebo to bylo tím, že jsi na to byl připraven díky svým daným intuitivním schopnostem?

CG: Myslím si, že by zažívali to, co já. Nebo aspoň něco podobného. V každém případě by zážitky měli. Už když jsem byl malý, měl jsem mimotělní a jiné divné zážitky. Tak například jsme s našima jezdívali na dlouhé cesty. Já se nudil a tak jsem si sám sebe promítal zvenčí našeho auta. Představil jsem si sám sebe venku – létal jsem nad značkovými ukazateli. Pak jsem letěl přes kopce, ohlédl jsem se po našem autě a zas někam letěl.

DW: Můj informátor Daniel prošel tréninkem pod názvem PSI Corps. Byl prý propojen se CIA, jak mu bylo řečeno. Tak nějak bych rád s tebou probral, něco z toho, co mi řekl, že je učili a pak to porovnal s tvým tréninkem.

Takže nejdůležitější byla inverzní kalestenika. Měli ho (Daniela) zavěšeného hlavou dolů, zachyceného, buď pod koleny nebo za kotníky, a měl zvedat trup ke kolenům. Bylo mu řečeno, že čím více kyslíku bude v jeho krvi, o to víc posílí cirkulaci v epifýze. Čím více krve přitékalo do jeho šišinky mozkové, tím zlepšovaly jeho schopnosti. Bylo to podobné u Tebe?

151015hyperbaric 400x300 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2) CG: Nejblíž k tomu, co si právě řekl, bude asi následující. Zavřeli nás do tlakové komory, které byly pod vysokým tlakem s vysokým obsahem kyslíku (obdoba hyperbarické komory, které se využívá i v České republice k lékařským účelům pro zlepšení hojení, poúrazových a posttraumatických stavů – poznámka amber). Řekli nám, abychom meditovali s EEG typem elektrod, které nám připevnili k hlavám. Trénovali nás, jak procházet různými fázemi včetně théta fází. Pak nás zkoušeli, zda a jak rychle dokážeme na povel přejít z jedné hladiny nebo stavu vědomí do jiné. Pod různým tlakem a za různé hladiny kyslíku (myšleno v meditativním procesu) a to všechno měřili.

DW: Zní to jako by měli záměr vás připravovat na fungování v různých mimozemských prostředích?

CG: Každopádně se to odehrávalo ve stejné době, když jsem procházel tréninkem na zlepšení svých schopností intuitivního empatika.

DW: Tady na Gaiam TV máme spoustu videí zaměřených na jógu a Tai Chi. Předplatitelé mají možnost si je přehrát. Jsou všechny zdarma a jsou zahrnuty do tzv. základního členství . Vždycky jsem považoval inverzní kalestetiku, ty cviky s hlavou dolů a přitahování trupu podobně jako jóga a Tai Chi, že je to vše o flexibilitě a zlepšení cirkulace. Myslíš si, že typy těchto cvičení mohou být pro lidi přínosné ve smyslu rozvinutí své intuice?

CG: Ano. Tai Chi cvičení byla rovněž součástí našeho tréninku, vedle vizualizace sférických energických koulí. Měli jsme si je představit a vnímat je, jak cestují skrze různé části našeho těla a jak vychází ven, putují okolo a zpátky do těla.

DW: Vážně?

CG: Ano. Vizualizace mají pomáhat s kyslíkem a krevním prouděním, ale rovněž to zahrnuje schopnost přenášet energii tělem.

DW: Mohl bys trochu víc popsat, co přesně jsi měl vidět? Byly ty koule barevné? Jakou měli velikost? Kolik jich najednou bylo? Nebo byla jen jedna?

CG: Jen jedna.

DW: Řekli vám nějaké detaily, jak měla vypadat?

CG: To nebylo důležité, bylo to na nás. Prostě jenom řekli, abychom si vizualizovali kouli, energickou kouli, jak cestuje tam a zpátky z jedné ruky přes ramena do ruky druhé. To bychom dělali jako první. Potom by cestovala dolů po páteři a pak zas po páteři nahoru na vrcholek lebky. Potom jsme si měli představit, jak se vrací zpátky do solar plexu, vychází ven, chytáme ji zpět do rukou a proces by se opakoval od znova. Bylo to mentální cvičení na posílení představivosti, jak posouvat a také prociťovat tuto energickou kouli přes celé tělo.

151015taiči 400x300 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2) DW: Ta cvičení s koulí se dělala ve stoje nebo se jednalo o pohyby jako při Tai Chi?

CG: Pohybuje se rukama a tělem a ve stejném momentě si představuješ malou kouli. Nesedíš se v jedné poloze jako při meditaci.

DW: Tak to mi skutečně zní jako pohyby při Tai Chi, akorát, že při Tai Chi jsou cvičení, kdy při pohybu tělem a rukama si představuješ kouli zhruba velkou jako kopací míč.

CG: Naše koule byla menší.

DW: Dobře, ale měli nějakou barvu třeba modrou nebo tak?

CG: Většinou jen bílé, jako žárovka.

DW: Myslíš, bílé světlo – jako světlo žárovky?

CG: Ano, tak.

DW: Jak hodně podobné k Tai Chi byli pohyby při cvičení, která jsi prováděl. Hodně lidí v dnešní době cvičí Tai Chi. Byla to úplně stejná řada cviků nebo existují rozdíly v porovnání s Tai Chi?

CG: Mnoho z nich jsou cviky totožné k Tai Chi. A mnozí, kteří Tai Chi cvičí, vlastně nedělají nic jiného, než že pracují s energií. Ti, co Tai Chi provozují dostatečně dlouhou dobu, ví, že to tak je.

DW: No vida. Nikdy jsem ho nebyl schopen najít na internetu, ale vím, že PBS zveřejnilo video s Billem Moyersem a jeho hostem, který je mistr Tai Chi. A tohle si poslechněte. Ten chlápek tam jen tak stojí a rozbíhají se na něj lidé. A než k němu stačí doběhnout a vrhnout se na něj, najednou od něj doslova odletí. Co se tam děje? Ti lidé se zdají být zasaženi jakousi energií.

CG: Ano, někteří jedinci takto demonstrují, jak umí energii používat a jak hází energetické koule tak, že dokáží udělat prohlubeň v kusu kovu.

DW: Fakt?

CG: A tito lidé jsou v těchto schopnostech velmi rozvinutí.

DW: Když říkáš „tito lidé“ , tím myslíš…

CG: Lidi, kteří nás trénovali, byli velmi pokročilí.

DW: Jsou to lidé ve vesmírném programu? Jsou mimozemskými druhy lidí?

CG: Ne. To byli jen členové Black Ops (vládní a vojenská organizace), kteří učili mladší. S mimozemskými druhy jsem se setkal, když jsem fungoval v rámci Milab programu.

DW: Takže říkáš, že svou energii ovládají tak dokonale, že s ní dokáží udělat důlek do kovu?

CG: Ano s energií. Pro úplnost, nebyla to koule, která důlek způsobila, ale energie. Ta koule měla sloužit pouze pro představivost. A tito lidé, mimochodem, byli zanícení fanoušci série Star Wars (Hvězdné války) a sil, kterými disponovali Jedi (čti dže-dáj) válečníci nebo temný Lord Sith.

Pokračování.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: Lenkita

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2) 269b - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2)  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (2)  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*