Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017

Během tohoto týdne se nám bude dále zesilovat konjunkce planet, stejně jako minulý týden, JUPITERA s planetou MARS, která do našich životu postupně vnáší pasivní agresi a introvertní dynamiku. Všichni ŠTÍŘI jsou buď podráždění nebo více odhodláni bojovat s nepřízní osudu. A tak samo jsme my všichni více vystaveni boji s našimi vnitřními strachy a démony. Za to vše může zesilující konjunkce těchto dvou planet, která v tomto týdnu nabere ještě více na intenzitě, avšak za podstatně příznivých aspektů.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přechodem VENUŠE do KOZOROHA se v tomto znamení vytvoří silná trojkonjunkce se SLUNCEM a SATURNEM, což se v praxi bude projevovat silným nutkáním hodnotit funkčnost vztahů celkově, nikoliv jen s partnery, ale i s kolegy, známými i přáteli.

Také se zde silněji vytáhne téma zabezpečení financí, celkově ochrany a jistot, avšak za harmonických aspektů JUPITERA a MARSU. Někteří lide si můžou zažívat nutkání řešit více otázky tvrdosti života a boje o přežití (převážně ŠTÍŘI).

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Během pondělí nám LUNA vytvoří harmonické aspekty na JUPITER i MARS, což nám pomůže v boji s vnitřními démony a vnitřní očistou. Díky sexitlu na PLUTO se nám mohou odhalit opravdu podstatné témata na dořešení v nás samých spolu se silou je lépe zpracovat. Neharmonické aspekty LUNY na SLUNCE, VENUŠI a SATURN mohou způsobovat komplikace v tématech zabezpečení, práce a vztahů.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení BERANA ještě více zesílí komplikované aspekty z přechozího dne, ale už bez přímé pomoci planet JUPITERA s MARSEM. Jakákoliv ukvapenost a otevřená agrese nám během úterý moc nepomůže.

Středa

Konjunkce LUNY s URANEM přinese nečekanou událost, díky které budeme moci vycestovat na krátkou vzdálenost buď fyzicky nebo mentálně. Zajisté se nám ale rozváže více jazyk, budou nás napadat více originální nápady a budeme chtít hovořit o netypických tématech či věcech. Kvůli neharmonickému aspektu na PLUTO bych si však neplánoval žádnou regeneraci ani se nesnažil jít moc do hloubky věcí i sebe samých.

Čtvrtek

Čtvrtek vypadá na velice zajímavý den. Přechod LUNY do BÝKA nám sice přinese opozici na konjunkci JUPITERA s MARSEM a možná budeme odvedeni od naší vnitřní očisty do uspokojení chutí a smyslů, ale také nám vytvoří hned 2 trojúhelníky dobra! Harmonické aspekty na SLUNCE, VENUŠI, PLUTO i SATURN nám pomohou vyřešit většinu komplikací v práci, podnikání, zabezpečení i ve vztazích, kterou jsme řešili v předchozích dnech.

Pátek

Během pátku se nám zesílí opozice LUNY na konjunkci JUPITERA s MARSEM a budeme si moci zažít mírné oslabení naší pasivní agresivity a odhodlání. Díky tomu možná nepodnikneme podstatné kroky k vyřešení problémů, kterým čelíme a místo toho zvolíme pohodlí. Pokud najdeme v této opozici rovnováhu, tak to bude velice konstruktivní a produktivní den. Harmonické aspekty na PLUTO i NEPTUN nám dopřejí regeneraci a sílu.

Sobota

LUNA nám v sobotu přejde do znamení BLÍŽENCŮ a vytvoří neharmonický aspekt na NEPTUN, proto nedoporučuji moc utíkat od reality, ale spíše se držet při zemi.

Neděle

Během Silvestra nám LUNA vytvoří opozici na MERKUR a vznikne konflikt mezi emocionální a racionální stránkou v nás samých, což může vyústit ve zvolení špatné cesty, jestliže se rozhodneme někam vycestovat na krátkou vzdálenost.

Nejspíš bude i složitější skrze komunikaci vyjádřit naše city, ale stále platí pravidlo, že jestliže najdeme rovnováhu mezi našim racionálním uvažováním a naší emocionální stránkou, tak nám bude dopřán den plný krásných pozitivních emocí a užitečných informací. K večeru LUNA vytvoří OPOZICI na SATURN a může dojít k problémům se zákonem obzvlášť na cestách. Proto opravdu nedoporučuji překračovat rychlosti, řídit opilý nebo dělat různé rebelské výtržnosti.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017269b - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*