Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017

Během tohoto týdne se nám bude dále zesilovat konjunkce planet, stejně jako minulý týden, JUPITERA s planetou MARS, která do našich životu postupně vnáší pasivní agresi a introvertní dynamiku. Všichni ŠTÍŘI jsou buď podráždění nebo více odhodláni bojovat s nepřízní osudu. A tak samo jsme my všichni více vystaveni boji s našimi vnitřními strachy a démony. Za to vše může zesilující konjunkce těchto dvou planet, která v tomto týdnu nabere ještě více na intenzitě, avšak za podstatně příznivých aspektů.

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přechodem VENUŠE do KOZOROHA se v tomto znamení vytvoří silná trojkonjunkce se SLUNCEM a SATURNEM, což se v praxi bude projevovat silným nutkáním hodnotit funkčnost vztahů celkově, nikoliv jen s partnery, ale i s kolegy, známými i přáteli.

Také se zde silněji vytáhne téma zabezpečení financí, celkově ochrany a jistot, avšak za harmonických aspektů JUPITERA a MARSU. Někteří lide si můžou zažívat nutkání řešit více otázky tvrdosti života a boje o přežití (převážně ŠTÍŘI).

Co nás čeká v jednotlivých dnech?

Pondělí

Během pondělí nám LUNA vytvoří harmonické aspekty na JUPITER i MARS, což nám pomůže v boji s vnitřními démony a vnitřní očistou. Díky sexitlu na PLUTO se nám mohou odhalit opravdu podstatné témata na dořešení v nás samých spolu se silou je lépe zpracovat. Neharmonické aspekty LUNY na SLUNCE, VENUŠI a SATURN mohou způsobovat komplikace v tématech zabezpečení, práce a vztahů.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení BERANA ještě více zesílí komplikované aspekty z přechozího dne, ale už bez přímé pomoci planet JUPITERA s MARSEM. Jakákoliv ukvapenost a otevřená agrese nám během úterý moc nepomůže.

Středa

Konjunkce LUNY s URANEM přinese nečekanou událost, díky které budeme moci vycestovat na krátkou vzdálenost buď fyzicky nebo mentálně. Zajisté se nám ale rozváže více jazyk, budou nás napadat více originální nápady a budeme chtít hovořit o netypických tématech či věcech. Kvůli neharmonickému aspektu na PLUTO bych si však neplánoval žádnou regeneraci ani se nesnažil jít moc do hloubky věcí i sebe samých.

Čtvrtek

Čtvrtek vypadá na velice zajímavý den. Přechod LUNY do BÝKA nám sice přinese opozici na konjunkci JUPITERA s MARSEM a možná budeme odvedeni od naší vnitřní očisty do uspokojení chutí a smyslů, ale také nám vytvoří hned 2 trojúhelníky dobra! Harmonické aspekty na SLUNCE, VENUŠI, PLUTO i SATURN nám pomohou vyřešit většinu komplikací v práci, podnikání, zabezpečení i ve vztazích, kterou jsme řešili v předchozích dnech.

Pátek

Během pátku se nám zesílí opozice LUNY na konjunkci JUPITERA s MARSEM a budeme si moci zažít mírné oslabení naší pasivní agresivity a odhodlání. Díky tomu možná nepodnikneme podstatné kroky k vyřešení problémů, kterým čelíme a místo toho zvolíme pohodlí. Pokud najdeme v této opozici rovnováhu, tak to bude velice konstruktivní a produktivní den. Harmonické aspekty na PLUTO i NEPTUN nám dopřejí regeneraci a sílu.

Sobota

LUNA nám v sobotu přejde do znamení BLÍŽENCŮ a vytvoří neharmonický aspekt na NEPTUN, proto nedoporučuji moc utíkat od reality, ale spíše se držet při zemi.

Neděle

Během Silvestra nám LUNA vytvoří opozici na MERKUR a vznikne konflikt mezi emocionální a racionální stránkou v nás samých, což může vyústit ve zvolení špatné cesty, jestliže se rozhodneme někam vycestovat na krátkou vzdálenost.

Nejspíš bude i složitější skrze komunikaci vyjádřit naše city, ale stále platí pravidlo, že jestliže najdeme rovnováhu mezi našim racionálním uvažováním a naší emocionální stránkou, tak nám bude dopřán den plný krásných pozitivních emocí a užitečných informací. K večeru LUNA vytvoří OPOZICI na SATURN a může dojít k problémům se zákonem obzvlášť na cestách. Proto opravdu nedoporučuji překračovat rychlosti, řídit opilý nebo dělat různé rebelské výtržnosti.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017269b - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 25. 12. do 31. 12. 2017 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*